Gra poza prawem - Magdalena Zimniak

Autorka: Magdalena Zimniak
Tytuł: Gra poza prawem
Wydawnictwo:


Beata nigdy nie myślała, że jej życie będzie tak wyglądało. Miała wszystko. Była piękna, miała zapewnione dostanie życie, matkę, która czuwała nad tym aby skończyła dobrą szkołę i wszystko pewnie dalej byłoby tak piękne, gdyby nie to, że zaszła w ciążę. Była młoda, niedoświadczona i samotna.
Matka ukryła ją i kazała urodzić dziecko, tylko dziecko okazało się potworkiem.

Dorota całe życie była ukrywana przed światem. Matka ją urodziła i nikomu się nie przyznała, że istnieje. Teraz jest już dorosła, a całe jej życie to jeden pokój, matka i komputer bez internetu.
Wszystko zmienia się gdy do domu włamuje się Ola ze swoim znajomym. Chcą odkryć co takiego ukrywa Beata. To początek, który pociągnie za sobą lawinę.

"Gra poza prawem" to książka tak wciągająca, że nie sposób jej odłożyć na półkę. Jest tam pokazany cały wachlarz tak toksycznych relacji, że głowa mała.
Relacja Beata-matka toksyczna i widać, że dokładnie taka sama, a może jeszcze bardziej jest relacja Beata-Dorota.
Ola ze swoim znajomym też choć się przyjaźnią mają sporo sekretów, a wystarczyłoby po prostu porozmawiać i pewnie nie byłoby tylu niedomówień. Każda przedstawiona w tej książce relacja ma jakiś element toksycznośći.
Ale za to jaka ta książka dzięki temu jest ciekawa:)
Jeżeli lubicie takie wciągające opowieści o tajemnicach, wstydzie, toksycznych związkach i relacjach międzyludzkich, to myślę, że to książka dla Was.

 
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka