Muszę to wiedzieć - Karen Cleveland

Autorka: Karen Cleveland
Tytuł: Muszę to wiedzieć
Wydawnictwo:Wyobraźcie sobie, że po dziesięciu latach związku dowiadujecie się zatrważającej prawdy o swoim mężu.
Kochający ojciec i mężczyzna, najbardziej wrażliwy człowiek na świecie, którego kochasz ponad życie jest kłamcą, a całe Wasze życie jest z góry zaplanowane i kontrolowane przez kogoś obcego.
Może to być coś strasznego prawda?

W takiej sytuacji znajduje się też Viv, która pracuje dla CIA i rozpracowuje rosyjskie grupy przestępcze. Gdy na komputerze jednego z podejrzanych znajduje zdjęcie swojego męża jest w szoku. Myśli, że to niemożliwe, że to na pewno pomyłka. Niestety jej mąż Matt mówi jej coś zupełnie innego. Viv nie potrafi przejść z tą wiedzą do porządku dziennego.
Ale to nie koniec ich problemów tylko ich początek, bo z taką wiedzą nikt długo nie pożyje.

"Muszę to wiedzieć", to książka która bardzo wciąga i jest naprawdę niesamowicie napisana.
Akcja jest dynamiczna, a cały wachlarz emocji głównej bohaterki, który towarzyszy nam podczas czytania jest naprawdę niesamowity. Kobieta boi się nie tylko, że straci pracę, ale że nie będzie miała oparcia w mężu, którego przecież kocha, obawia się o życie swoich dzieci i o to jak sobie poradzi, gdy Matt zniknie, albo co gorsza znikną oboje.
Mi osobiście książka bardzo się podobała i sama się zastanawiam, co zrobiłabym ja na miejscu głównej bohaterki. Czy postąpiłabym tak samo, a może inaczej?

W każdym razie bardzo Wam tę książkę polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka