Tajemnica pod jemiołą - Richard Paul Evans

Autor: Richard Paul Evans
Tytuł: Tajemnica pod jemiołą
Wydawnictwo:
Alex wiódł szczęśliwe życie u boku żony, która po kilku latach małżeństwa po prostu odeszła z innym.
Po 11 miesiącach mężczyzna nadal nie potrafi się pozbierać i pewnie nadal by tak było gdyby nie to, że trafił na blog.

Pisze go pewna kobieta, która bardzo dotkliwie opisuje swoją samotność i rozdzierającą pustkę. Alex niestety nie wie ani gdzie jej szukać ani jak blogerka się nazywa. Wszystkie jej posty podpisane są LBH. Aż w końcu pewny wpis daje nadzieję na jej odszukanie.

Tak Alex trafia do zaśnieżonego miasteczka, w którym próbuje odnaleźć LBH, a przy okazji poznaje Arię, która całkowicie zawróci mu w głowie.
Czy da się uciec przeznaczeniu? Kim jest LBH i jak się potoczą sprawy z Arią?

"Tajemnica pod jemiołą" to książka, którą bardzo chciałam przeczytać, po tym jak bardzo spodobała mi się "Obietnica pod Jemiołą". Ta część już nie podobała mi się tak bardzo. Gdybym miała Wam polecać to zdecydowanie lepsza według mnie była właśnie "Obietnica pod Jemiołą". Tą książkę przeczytałam, bo gdy zacznę już czytać lubię skończyć, ale nie wciągnęła mnie tak jakbym tego oczekiwała. Dodatkowo całość jest naprawdę przewidywalna i nie mówię, że to źle, ale w tym przypadku mogłoby być trochę bardziej tajemniczo:)

Jeżeli macie ochotę przeczytajcie. Na ogromne brawa na pewno zasługuje umiejscowienie akcji. Piękna, mała, zaśnieżona miejscowość w górach. Kto by nie chciał się zaszyć w klimatycznym hotelu pośród gór? Naprawdę opisy miejsc i całej miejscowości, sprawiają, że ta książka wydaje się od razu bardziej magiczna. I mimo, że historia mnie nie wciągnęła, to sama chciałabym się tam znaleźć.
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka