Wszystko czego pragnęliśmy - Emily Giffin

Autorka: Emily Giffin
Tytuł: Wszystko czego pragnęliśmy
Wydawnictwo:Nina myślała, że to co połączyło ją z mężem pozwoli przetrwać każdą burzę. Po latach małżeństwa niestety Kirk się zmienił. To co kiedyś jej imponowało, zostało zastąpione przez egoizm i snobizm.

Gdy ich syn Finch podejmuje najgorszą decyzję w swoim życiu, Nina wie, że Kirk zrobi wszystko aby winę poniósł ktoś inny, tylko nie ich syn.
Nie zgadza się ze zdaniem męża i postanawia wszystko załatwić na własną rękę, pokazując tym samym synowi, że jest też inna droga.

Tom od zawsze jest samotnym ojcem Lyli. Dziewczyna kocha ojca choć denerwuje ją, że jest taki nadopiekuńczy. Gdy przychodzi do spotkania Fincha, Niny, Toma i Lyli w ich życiu wszystko się zmienia.
Czy zawsze karę ponosi ten kto jest biedniejszy? Czy pieniędzmi da się załatwić wszystko?

"Wszystko czego pragnęliśmy" to książka, która uzmysławia ludziom jak w niektórych kręgach wszystko można załatwić pieniędzmi. Złamało się regulamin, nie szkodzi! W końcu nasi rodzice wpłacili największą darowiznę na szkołę.
Wśród takich ludzi najgorzej mają Ci, którzy nie mają pieniędzy, a do wszystkiego muszą dochodzić ciężką pracą.
Ta książka to także opowieść o rodzącym się uczuciu, rodzicielstwie, odpowiedzialnych decyzjach i o życiu, które często potrafi zaskakiwać.
Jeżeli lubicie twórczość Autorki, przeczytajcie koniecznzie!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka