Wtedy kiedy. Gra imprezowa

Tytuł: Wtedy kiedy. Gra imprezowa

Wydawnictwo:Co zawiera pudełko?

W pudełku znajdują się karty z ponad pięćset ciekawymi wydarzeniami.
Gra przeznaczona jest dla 2-8 graczy, w wieku od 10-110 lat, a czas jednej rozgrywki to około 30 minut.Na czym polega gra?

Każdy gracz tworzy swoją linię czasu. Gra rozpoczyna się w momencie gdy każdy z graczy ma jedną kartę przed sobą.
Gracz znajdujący się obok nas, czyta wydarzenie i to my decydujemy o tym, czy wydarzyło się to przed tym wydarzeniem, które leży przed nami, czy po.
Pierwsze dwa trzy wydarzenia, łatwo jest odgadnąć nawet nie mając pojęcia kiedy się wydarzyły. Później jest już trudniej. Gra kończy się w momencie gdy któryś z graczy ułoży 10 kart przed sobą.Moje wrażenia.

Przyznam się, że gra naprawdę jest fajna, ale też trudna. Choć to gra imprezowa, ja raczej nie ryzykowałabym jej na imprezie zakrapianej alkoholem, bo możecie grać wiecznie:)
Jest to gra, która pozwala wiele wydarzeń ułożyć w czasie. Najfajniejsze jest to, że będą wydawane kolejne dodatki do niej i na całe szczęście wydawca to przewidział i w pudelku jest na dodatkowe karty miejsce.
Jeśli lubicie takie gry trochę historyczne z ciekawymi wydarzeniami, albo po prostu lubicie dowiadywać się ciekawych rzeczy, to ta gra na pewno będzie dla Was.
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka