Jak zrozumieć kota - Claire Arrowsmith, Francesca Riccomini

Autorki: Claire Arrowsmith, Francesca Riccomini
Tytuł:
Jak zrozumieć kota
Wydawnictwo:

 

Wszyscy właściciele kotów wiedzą, że czasami trudno je zrozumieć. Nasz kot a właściwie kotka zachowuje się praktycznie jak pies. Przychodzi na zawołanie, chodzi na spacery przy nodze uwielbia się przytulać no i zdecydowanie kocha towarzystwo. A podobno koty chodzą własnymi drogami. No nasz na pewno nie!


Ta książka to kompendium wiedzy dla każdego właściciela kota i choć my wiemy już dużo o kotach, to ta książka naprawdę uzupełniła naszą wiedzę o wiele ciekawych aspektów. Dodam, że w tej serii jest również książka o psach, więc jeżeli ktoś ma pieska spokojnie może po nią sięgnąć. 

"Jak zrozumieć kota" zamówiłam w księgarni internetowej, bo jak wiadomo jesienią jest więcej czasu na czytanie! Książka została wydana w formie takich ponumerowanych ciekawostek. Jest ich ponad 160! Wraz z nimi całość została uzupełniona o śmieszne grafiki z kotkami oraz o zdjęcia. Dzięki czemu jest naprawdę bardzo przyjemna w odbiorze. Napisana została jasnym i zrozumiałym językiem oraz naprawdę w ciekawy sposób. Na jakie zagadnienia znajdziecie odpowiedź?
Podam Wam kilka z nich:
- dlaczego mój kot ociera się o moje nogi?
- co jeśli mój kot ciągle domaga się jedzenia?
- co jeśli mój kot kopie w grządkach kwiatowych?
- co jeśli kot drapie meble?
- co jeśli kot ucieka z domu?
- co jeśli mój kot walczy z innymi kotami?
- co jeśli kot nie lubi dzieci?
I wiele wiele innych. Jest tu naprawdę cała masa kompletnej wiedzy, którą powinniście znać jeżeli planujecie adopcję czy zakup kota, a także jeżeli go już macie.

Zobaczcie jak super ta książka prezentuje się w środku.Prawda, ze wygląda zachęcająco? Koniecznie sprawdźcie nowości z księgarni Taniaksiążka.pl
Ja zauważyłam, że jesienią i zimą chętniej sięgam po tego typu książki, bo raz, że jest więcej czasu na to, a dwa, że mam więcej motywacji do działania i dowiadywania się ciekawych rzeczy:)
Dajcie znać czy też lubicie poradniki no i czy macie kota lub psa?:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka