Lunchbox na każdy dzień. Fit Bento - Malwina Bareła

Autorka: Malwina Bareła
Tytuł:
Lunchbox na każdy dzień. Fit Bento Wydawnictwo:To nie moje pierwsze spotkanie z Autorką i z lunchboxami bo już kiedyś recenzowałam Wam ten tytuł:
Lunchbox na każdy dzień
i powiem Wam, ze ta książka to zbawienie jeżeli nie wiadomo co sobie przygotować a chce się to zrobić ze smakiem i naprawdę sprawnie.


Ta nowa wersja czyli Fit Bento będzie idealna dla tych, którzy dbają o linię! Ja od roku liczę kalorie z większymi lub mniejszymi przerwami ale staram się to robić.
I podana kaloryka w daniach to naprawdę duże ułatwienie! W tej książce znajdziecie przepisy na naprawdę pyszne dania i w dodatku zdrowe oraz mało kaloryczne. Dla mnie to naprawdę bardzo ważne. To co mi osobiście się podoba to zawarta pod każdym przepisem rada #zerowaste czyli co zrobić aby nic z podanych składników się nie zmarnowało. Na przykład przy paście z łososia nie wykorzystujemy całego łososia. Chcąc zachowac jego świeżość Autorka radzi aby zamrozić go w szczelnym zamykanym pojemniku. Gdy kolejny raz zechcecie zjeść coś z łososiem, będzie na Was czekał w zamrażarce. Prawda, że proste?:)

Książka jest naprawdę przemyślana i pięknie wydana.  Często jest tak, że chcemy coś zjeść mamy już wybrane danie ale się okazuje, że na przykład są w nim w głównej mierze szparagi, na które w tej chwili nie ma sezonu. Tu przepisy są podzielone na pory roku. Czyli chcąc jeść produkty sezonowe otwieramy konkretną porę roku w książce i cieszymy się przepisami odpowiednio do pory roku przygotowanymi.
Jeżeli chodzi o wnętrze to jest przepiękne! Zdjęcia są cudowne aż podczas przeglądania chce się jeść.
 
Mam nadzieję, że zachęciłam Was do sięgnięcia po ten tytuł bo ja jestem nim naprawdę zachwycona!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka