Panna z bajki - Katarzyna Michalak

Autorka: Katarzyna Michalak
Tytuł:
Panna z bajki
Wydawnictwo:

Hanna zawsze marzyła o rodzinie mężu i pracy, którą będzie kochać. Kiedyś to był taniec, ale los zdecydował inaczej. Po wypadku musiała zakończyć karierę na scenie i zaczęła szukać innej drogi. Odnalazła się jako pisarka scenariuszy. Ale marzy o tym aby ktoś je zekranizował. Póki co pisze do szuflady i stara się powoli poukładać swoje życie.

Magda od zawsze wzdycha do swojego szefa, a Lenka trzecia z przyjaciółek również czeka na swoją prawdziwą miłość. Wszystkie panny na wydaniu liczą na to, że na ich drodze stanie ktoś wyjątkowy. Ktoś kto je pokocha i będą mogły z nim stworzyć wyjątkową relację i założyć rodzinę. Czy tak się stanie?

Książkę Panna z Bajki zamówiłam w księgarni internetowej. Bardzo, bardzo dawno nie czytałam książek Kasi Michalak dlatego ucieszyła mnie ta nowość. Kto zna jej książki wie, że gdy się już zacznie ją czytać to trudno jest się oderwać. Z tym tytułem było tak samo. Od pierwszej strony zastanawiałam się, w którą stronę to pójdzie, której dziewczynie uda się znaleźć tego jedynego, która będzie płakać po nocach przez złamane serce.
Nie wiem czy też tak sądzicie ale ja uważam, że nie są to może jakieś wybitne dzieła, które się zapamiętuje na długo ale jest w nich coś takiego co sprawia, że cieplej się robi na sercu.

Być może to kwestia głównych bohaterek, albo może relacji, która ich łączy? A może samej historii? Nie wiem ale bardzo lubię książki tej Autorki. Przeczytałam chyba wszystkie. Póki co moją ulubioną jest zdecydowanie Nadzieja. I żaden inny tytuł nie wywołał we mnie tylu emocji co ten.

Panna z Bajki to książka idealna dla tych, którzy lubią troszkę dramatu, damską przyjaźń, odrobinę złamanego serca no u oczywiście miłość, która wszystko łączy. Dajcie mi znać, która książka Kasi Michalak jest Waszą ulubioną no i jak Wam się podobała Panna z Bajki albo czy macie ją w planie czytać?:)
Polecam Wam też zajrzeć na stronę i zobaczyć inne nowości z księgarni Taniaksiazka.pl jest w czym wybierać!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka