Ciepło.Najprzytulniejszy poradnik osiędbania - Nina Czarnecka

Autorka: Nina Czarnecka
Tytuł:
Ciepło.Najprzytulniejszy poradnik osiędbania Wydawnictwo:


Jesień i zima to taki czas w roku, w którym przynajmniej ja poświęcam więcej czasu na czytanie, oglądanie seriali i generalnie na przebywanie w domu. Nic więc dziwnego, że tak przypadła mi do gustu książka pod tytułem "Ciepło". Zobaczcie na samą okładkę, czy nie przychodzi Wam od razu na myśl talerz ciepłej zupy, po której położycie się na kanapie okryjecie kocem i będziecie cały wieczór sączyć gorącą herbatkę? Ja tak to widzę!

W tej książce Autorka zadbała o to aby te zimne miesiące upłynęły nam pod znakiem osiędbania.
Jesień i zima to takie miesiące, które dzielą ludzi na dwie grupy. Jedni tak jak ja (choć całym sercem kocham lato) czekają na te długie jesienne i zimowe wieczory, a inni zaszyją się w domu i będą wykreślać dni pozostałe do lata. A wcale nie musi tak być. Obojętnie, którą grupą jesteście ta książka będzie dla Was odpowiednia.

Co znajdziecie w książce? Całkiem sporo przepisów, które pozwolą nam się rozgrzać od środka, a także wiedzę na temat zdrowia i dbania o siebie, a także poznacie rytuały pomagające zadbać o siebie. Jednym słowem to książka, która pozwoli Wam zadbać o siebie i lepiej siebie poznać.

Całość jest naprawdę przepięknie wydana i wspaniale się książkę przegląda oraz z niej korzysta.

Przepisy są proste a zarazem pyszne i sycące. W te zimne dni każdy takiego jedzenia oczekuje więc będziecie zadowoleni. Jeżeli chodzi o porady oraz wiedzę to naprawdę jest wartościowa więc można się wiele dowiedzieć. 

Jeśli chcecie coś zrobić dla siebie tej jesieni to koniecznie zainteresujcie się tym tytułem. Uważam, że to inwestycja w siebie, a na tym nigdy się nie oszczędza.
Książkę Ciepło znajdziecie w księgarni TaniaKsiązka.pl koniecznie też zajrzyjcie na stronę księgarni i zobaczcie inne nowości z księgarni Taniaksiazka.pl

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka