Perfekcyjne małżeństwo - Jeneva Rose

Autorka: Jeneva Rose
Tytuł: Perfekcyjne małżeństwo
Wydawnictwo:

 
Sarah ma wymarzoną pracę i udane małżeństwo. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko czasu we dwoje z mężem Adamem. Wszystko zmienia się w pewną noc gdy kochanka Adama zostaje zamordowana. Zaraz, stop czy napisałam kochanka? Tak! Jakież było moje zdziwienie, że tak idealne z pozoru małżeństwo ma jednak problemy, skoro jedno z nich postanowiło zdradzić swojego partnera.
 
Adam jest w szoku. Choć całym sercem kocha Sarah, bardzo kochał też Kelly, którą ktoś zabił z zimną krwią. Podejrzanym jest Adam, bo to on widział ją ostatni żywą. W niewinność męża wierzy Sarah, którą bardzo boli zdrada ukochanego. Postanawia jednak bronić za wszelką cenę męża. Tylko ona jako najlepsza prawniczka w mieście ma szansę go z tego wyciągnąć.

Czy uda jej się znaleźć winnego? A może winnym jest Adam? Jak odbudują swoje relacje?
 
"Perfekcyjne małżeństwo" to nowość w księgarni internetowej i książka, która absolutnie Was wciągnie i tak naprawdę nie będziecie mogli się oderwać. Ja nie potrafiłam. Intryga jest tak głęboka, że ja podejrzewałam wszystkich. Absolutnie każdego, a koniec mnie zaskoczył no!
Sarah to naprawdę żona o jakiej marzy każdy mąż. Osiągnęła sukces zawodowy, chce się dalej rozwijać, pamięta o wszystkich rocznicach pomimo zabiegania, a gdy dostaje od losu taką "niespodziankę" również przyjmuje to i postanawia się nie poddać. Tutaj tym słabszym wydaje się być Adam. Kariera pisarska mu nie poszła. W głębi duszy jest trochę zazdrosny o sukcesy żony ale jednak nie daje tego po sobie poznać. Zdecydowanie na uwagę zasługuje jak świetnie autorka opisała tych dwoje. To co się dzieje w ich głowach i to co ich boli albo stresuje.
Dlatego jeżeli lubicie takie thrillery psychologiczne, chcecie krok po kroku odkrywać kolejne tajemnice, to ta książka na pewno Wam się spodoba.
Teraz będziemy mieć więcej czasu na czytanie, bo i wieczory są dłuższe więc polecam Wam przeglądnąć inne nowości z księgarni Taniaksiazka.pl
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka