Najpiękniejszy sen - Katarzyna Michalak

Siergiej nigdy nie myślał, że w wigilijną noc do jego domu przyjdzie zbłąkany wędrowiec i przyniesie ze sobą prezent - małą dziewczynkę. Nigdy też nie pomyślał, że to on sam będzie tym wędrowcem, a mała Michasia postawi ogromny znak zapytania na wielu relacjach w tej rodzinie.

Gdy w życiu Nataniela, Zosi, Bartosza, Natalii i Magdy pojawia się mała Michasia, a Siergiej trafia do szpitala wszystko się zmienia. Natalia, która marzy o własnym dziecku nie chce zająć się cudzym, Magda, która sądzi, że Siergiej ją zdradził również nie chce mieć nic wspólnego z tą malutką istotką. Jest jeszcze Zosia i Nataniel ale oni nie mogą zająć się kolejnym dzieckiem ze względu na stan zdrowia.

 Małą Michasią wbrew Natalii postanawia zająć się Bartosz. Nie wie jeszcze co go czeka i w co tak naprawdę się wpakował. W międzyczasie dzieję się jeszcze inne gorsze rzeczy, o których nasi bohaterowie póki co nie mają pojęcia. Co szykuje im los? Dlaczego ktoś porzucił tą małą istotkę? Jak potoczą się lody bohaterów mazurskiej sagi? Koniecznie sprawdźcie sami!

Gdy tylko zobaczyłam nową książkę Kasi Michalak od razu wiedziałam, że będę musiała ją przeczytać! Najpiękniejszy sen zamówiłam z popularnej księgarni internetowej
Kto zna książki Kasi Michalak wie jak można przy nich odpocząć i jaką pociechę niosą. Mimo wszystko ten konkretny tytuł nie zrobił na mnie większego wrażenia. Czytałam chyba wszystkie książki tej Autorki i póki co u mnie numerem jeden nadal jest Nadzieja. Ta książka według mnie jest nijaka.
Trochę przykro mi to pisać ale odnoszę wrażenie jakby Autorka chciała po prostu już zakończyć całość i być może zająć się innym projektem. 

Mimo takiego wrażenia uważam, że wszyscy czytelnicy, którzy znają bohaterów z poprzednich części będą zadowoleni, że mogli powrócić do swoich ulubieńców i zakończyć tę serię. Teraz z niecierpliwością można czekać na nowe. Ja sama wyczekuję już kolejnych książek i liczę, że któraś z nich w końcu przebije moją ulubioną!
Polecam Wam również przejrzeć pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka