Niezwykła miłość - Krystyna Mirek


Książki Krystyny Mirek biorę zawsze w ciemno. Jej najnowszy tytuł Niezwykła miłość zamówiłam w popularnej księgarni internetowej. I wiecie co? Nie ma na co czekać, bo książka jest naprawdę świetna!

Hania boleśnie się zawiodła. Została zraniona przez narzeczonego i po pół roku dalej leczy rany. Daria - siostra Hani postanawia skończyć z tymi smutkami siostry i wyciąga ją na imprezę, na której poznaje Bartosza.

Jego dusza także jest poraniona równie mocno jak serce. Chociaż ma narzeczoną, nie jest szczęśliwy. Nie może z nią szczerze porozmawiać o swoich uczuciach, bo jest chora i boi się pogorszyć jej stan.

Hania gdy dowiaduje się w jak kiepskiej sytuacji oboje się znajdują traci nadzieję na to, że jeszcze kiedyś będzie szczęśliwa. Jak tych dwoje a właściwie troje będzie żyło w tym nieszczęśliwym trójkącie? Czy jest szansa na to aby byli razem?

"Niezwykła miłość" to książka, która wręcz sama się czyta. Od pierwszych stron czytelnik bardzo angażuje się w problemy głównych bohaterów. Kibicuje im w pokonywaniu kolejnych trudności i czeka aż w końcu wszystko się wyjaśni.
Przyznam się Wam, że książka jest mi szczególnie bliska gdyż dla mnie to nie tylko fikcja. Faktycznie miałam taką dziewczynę w swoim otoczeniu, która dokładnie jest opisana w tej książce. Mam na myśli Angelikę, narzeczoną Bartosza. Nie chcę za wiele zdradzać, bo osoby, które jeszcze nie czytały zapewne same chcą się dowiedzieć o co tak naprawdę chodzi. Ale historia jest dla mnie realna przez co zupełnie inaczej ją czytałam. Byłam bardziej świadoma, bo miałam wiedzę co tak naprawdę się dzieje i kto na tym najwięcej będzie cierpiał. Od początku też podejrzewałam kto w tej książce jest dobry, a kto zły. Czy zepsuło mi to czytanie? Absolutnie nie!

Jeżeli lubicie książki trochę o miłości, trochę o walce o swoje własne szczęście i miłość, to bardzo Wam ten tytuł polecam. Ja uwielbiam książki Krystyny Mirek i zawsze czekam na kolejne nowości aby móc choć na moment zapomnieć o wszystkim i skupić się na tym co dzieje się w książce.

Koniecznie sprawdźcie sobie pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl bo jest w czym wybierać.

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka