Na swoim miejscu. Przewodnik po organizacji domu, szafy i życia - Clea Shearer Joanna Teplin

Znacie Autorki tej książki zapewne z Netflixa. Ja gdy zobaczyłam pierwszy sezon przepadłam. Uwielbiam książki o sprzątaniu i organizacji! Równie wielką miłością pałam do tego typu programów. Jeżeli Wy też, to ta książka będzie u Was obowiązkowa. Tytuł Na swoim miejscu. Przewodnik po organizacji domu, szafy i życia zamówiłam w popularnej księgarni internetowej.

Ta książka to tak jakby przedłużenie albo może uzupełnienie programu znanego z Netflixa. Swoją drogą od niedawna już możemy oglądać drugi sezon tego programu. 

Książka jest tak doskonale zorganizowana jak obie Autorki. Tego nawet nie da się opisać, bo to trzeba zobaczyć. Zdjęcia w środku są piękne i naprawdę estetyczne. Papier jest śliski ale gustowny i elegancki. Całość dopełnia doskonała edycja i ułożenie książki oraz urocze tęczowe zakładki, które jednocześnie pokazują rozdziały. No naprawdę widać, że ktoś tu się postarał!

Jeżeli chodzi o samą wiedzę. Ja po przeczytaniu widzę, że nie ma tu za dużo nowej wiedzy, bo wszystko to już znam z programu ale jest to jednak w zupełnie inny sposób podane. 

Dla kogoś kto lubi na przykład do pewnych rzeczy wracać, taka książka będzie sto razy wygodniejsza niż oglądanie kolejny raz programu. Do tego w książce są konkretne przykłady na przykład ułożenia  w szafie, w przedpokoju czy w lodówce żywcem wyjęte z domów gwiazd czyli Klientów Autorek. Naprawdę sporo to ułatwia bo nie jest zaprojektowane tylko do zdjęć ale te osoby mają tak w domu na co dzień więc można zobaczyć co i jak się sprawdza. Ja patrzę na te zdjęcia i czuję spokój. Wszystko jest cudownie zorganizowane a jak wiadomo organizacja bardzo pomaga w życiu codziennym nie marnować czasu. Jeżeli lubicie sprzątać albo może macie problem od czego zacząć, jak zorganizować przedpokój, kuchnię, łazienkę czy biuro, to ta książka na pewno pomoże Wam zacząć i być może trochę Was też zmobilizuje do działania.

Ja ją z całego serca polecam! I koniecznie zajrzyjcie również na pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka