Domowa dżungla - Danae Horst

Wiosna to taki czas, w którym wstępuje w nas nowa energia i chcemy dokonać jakiś zmian w domu. Kwiaty to najprostszy sposób na to aby do domu wprowadzić życie. Ale pewnie nie jeden raz kwiat Wam po prostu umarł. 

U mnie to norma dlatego postanowiłam zaopatrzyć się w odpowiednią pomoc. Książkę Domowa dżungla zamówiłam w popularnej księgarni internetowej.

Kto kocha kwiaty pokocha również tę książkę! Jest absolutnie niezbędna szczególnie dla tych osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kwiatami. Jest w niej ogrom wiedzy, która pozwoli określić Wam wszelkie podstawy. Od tych jakie macie światło w poszczególnych pomieszczeniach po choroby na jakie mogą być narażone Wasze roślinki.

Jeżeli marzy Wam się mała dżungla w domu albo chcecie mieć chociaż jednego kwiatka, który nie umrze świeżo po zakupie, to musicie zajrzeć do pierwszego rozdziału, który powie Wam jakie macie światło w domu. Światło odgrywa ogromną rolę w życiu roślin, dlatego każda z nich powinna być wybrana zgodnie z tym jak dużo lub mało go macie.

Z książką będziecie mogli:

- sprawdzić swoje pomieszczenia pod kątem światła,

- dobrać do pomieszczeń odpowiednie rośliny,

- nauczycie się eksponować odpowiednio rośliny oraz wybierać zdrowe okazy w sklepie,

- zdobędziecie wiedzę na temat sadzenia, przesadzania i dbania o rośliny.

W książce jest też sporo fachowej wiedzy dotyczącej roślin i zwierząt. Mając zwierzątko należy pamiętać o tym, że niektóre rośliny są szkodliwe dla kotów czy psów.  Całość jest wydana naprawdę w śliczny sposób. Wszystko jest opisane jasno i prosto, przez co nawet Ci najbardziej początkujący nie będą mieć problemów aby zacząć.
Podpowiem Wam również, że taka książka będzie cudownym pomysłem na prezent na parapetówkę albo dla kogoś kto jest miłośnikiem kwiatów!

Koniecznie zajrzyjcie również do pozostałych nowości z księgarni Taniaksiazka.pl

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka