Gdzie w Polsce do miasta - Katarzyna Węgrzyn

Jesteśmy świeżo po majówce ale przed nami wakacje! No i nie mogę zapomnieć o wielu ciepłych weekendach. A jak weekendy i wakacje, to na pewno szukacie już miejscówek na wyjazd. Wiem, bo sama też wielokrotnie stawałam przed wyborem gdzie by tu się wybrać. Z tym poradnikiem na pewno będzie Wam łatwiej!

W środku mamy 10 miast, a wraz z nimi miejscówki, które warto zwiedzić z doskonale dopasowanymi informacjami, ale zacznijmy od początku.

Gdzie w Polsce do miasta zamówiłam z popularnej księgarni internetowej.
W środku mamy opisanych 10 miast:

- Białystok,
- Bydgoszcz,
- Gdańsk,
- Kraków,
- Lublin,
- Łódź,
- Poznań,
- Szczecin,
- Warszawa,
- oraz Wrocław.
Każde z miast jest za każdym razem dokładnie w ten sam sposób opisane czyli:

- plan miasta,
- historia,
- nie przegap,
- muzea,
- podziemia,
- parki,
-punkty widokowe,
- jedzenie,
- noclegi,
- instaspoty,
- atrakcje dla dzieci,
- ciekawostki.

Jak widać poruszone tu jest wszystko! Z taką książką dogłębnie można zwiedzić dane miejsce. W książce są także informacje czy w dane miejsce można wejść z psem oraz jak dużo pieniędzy należy przygotować. Czy jest to droga czy tania atrakcja.
Co do hotelów, to widzę, że w każdym mieście są to raczej te drogie hotele więc tu być może nie każdy skorzysta ale jeżeli chodzi o atrakcje, parki czy muzea, to rewelacja!
Widzę to na podstawię miasta Warszawy, bo w wielu miejscach miałam okazję tam być i fajnie. że znalazły swoje miejsce w książce.
 
W zeszłym roku byłam w Gdańsku bardzo by mi się w tamtym momencie ta książka przydała. Na pewno tam wrócimy to wtedy będziemy już przygotowani. A tymczasem będziemy zwiedzać kolejne piękne miasta w Polsce! Z takim przewodnikiem będzie to na pewno dużo bardziej przyjemne.
Koniecznie sprawdźcie sobie pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl i dajcie znać gdzie wy się wybieracie w najbliższym czasie:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka