Comfort food po polsku - Anna Zyśk

Mamy teraz idealną pogodę na comfort food. Internet jest pełen pysznych przepisów na comfort food ale nie z naszego rodzimego rynku, więc gdy tylko zobaczyłam Comfort food po polsku na Taniaksiazka.pl postanowiłam sprawdzić, co też za przepisy się tam znajdują. Jeżeli można sobie poprawić nastrój jedzeniem, to tylko tym pysznym prawda?:)

To co od razu się rzuca w oczy to fakt, że książka jest pięknie wydana i bardzo przemyślana. Po otwarciu na skrzydełku okładki mamy pomocnik kuchenny, który może nam towarzyszyć przez całą książką. Wystarczy tylko odgiąć okładkę. Nawet nie wiecie jakie to ułatwienie!

W środku znajdziemy przepisy na:

- obiady i nie tylko,
- zupy,
- pieczywo,
- proste surówki i sałatki,
- słodkie sedery i wypieki,
i pozostałe pyszności.

Przepisów jest bardzo dużo i naprawdę każdy znajdzie tu coś odpowiedniego na swój comfort food.
Wszystkie przepisy zostały podobnie opracowane. Mamy podane składniki, ilość porcji, przepis krok po kroku, wskazówkę i poradę i co najważniejsze dla osób liczących makroskładniki i kalorie, wszystko jest wyliczone i podane pod przepisem.

Zobaczcie jak doskonale całość się prezentuje
Jeżeli szukacie pomysłów na dania, które rozgrzeją Wasze brzuchy i pozwolą Wam przetrwać ten trudny jesienno-zimowy czas to serdecznie Wam tę książkę polecam. Zobaczcie również pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl, bo naprawdę jest w czym wybierać. Teraz wieczór nadchodzi szybciej więc można poświęcić więcej czasu na lekturę albo na gotowanie! A najlepiej na to i na to:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka