Świąteczny sekret - Krystyna Mirek

Już za chwilkę, już za momencik! Kto też nie potrafi doczekać się do świąt, a jednocześnie wie, że to tak szybko minie, że nawet nie zdążymy się tym czasem nacieszyć? Rany, uwierzycie, że już jutro grudzień? A jak grudzień to i czas na książkę, która nieco wprowadzi nas w ten klimat świąt i mam IDEALNĄ!

Sekret świąteczny z księgarni Taniaksiazka.pl to moja propozycja dla Was, jeżeli szukacie jakiejś fajnej, wciągającej literatury świątecznej!

Główną bohaterką jest Zosia, licealistka, maturzystka, która przez całe życie miała wkładane do głowy, że nie może się zakochać w nikim przystojnym, bo ją na pewno zostawi. Przeżyła to matka dziewczyny i tak ją wychowała aby dziewczyna nigdy nie spojrzała na przystojnego chłopaka. 

Zosia ma 19 lat i nigdy nikogo nie kochała. Jej jedynym przyjacielem jest Jasiek, którego traktuje jak brata. Owszem, dziewczyna ma też dwie siostry ale zmęczone tyradą matki, dawno się wyprowadziły i prowadzą swoje życie, nie interesując się młodszą siostrą. 

Gdy umiera babcia dziewczyny i do podziału dostają spadek, żadna z sióstr go nie chce. Spadek to malutki domek gdzieś na końcu świata. Zosia, choć się boi, wie, że to dla niej jedyna szansa na normalność i zbudowanie swojego życia na nowo. Oczywiście matka dziewczyny chce ją odwieźć od decyzji, która zniszczy jej życie ale Zosia uparta, dąży do celu. I tak znajduje się w domku, w którym całe swoje życie mieszkała jej babcia. Nie muszę chyba pisać, że na miejscu jednym z sąsiadów jest przystojny Maks? Co też wydarzy się w życiu Zosi? Czy Maks zdobędzie jej serce? Czy Zosia zbuduje swoje życie sama w domku, w którym każdy dzień, to walka o przetrwanie?

Przyznam się Wam, że ja kocham miłością wielką wszystkie książki Krystyny Mirek. No po prostu one same się czytają. Jak się zacznie czytać, to trzeba skończyć, bo nie można się od nich oderwać. Świąteczny sekret, to cudowna, budująca opowieść o życiu młodziutkiej dziewczyny, która chce zacząć wszystko od nowa. Wszystko dzieje się w święta, więc można nieco się nastroić świątecznie. Jeżeli szukacie książki, która pozwoli Wam zapomnieć o wszystkim, to serdecznie Wam ten tytuł polecam!

Sprawdźcie też pozostałe nowości z księgarni Taniaksiazka.pl

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka