Muminki ABC - Annika Sandelin

Kto kocha Muminki, musi też zainteresować się tą nowością, która trafiła kilka dni temu w moje ręce! Przepiękna w swojej prostocie i z cudownymi ilustracjami Tove Jansson!

Nie będę tu dużo pisać, bo to trzeba po prostu zobaczyć, a najlepiej trzymać w dłoniach. Ale powiem Wam co to za książka. 

To przewodnik po literach w formie wierszy. Teksty są piękne, lekkie i mądre, a przy tym są cudownym zaproszeniem do świata Muminków. 

Kto kocha opowieści o Muminkach odnajdzie tu wszystko, co tak w nich kocha. Osobiście książka bardzo mi się podoba i uważam, że to cudowny prezent dla każdego dziecka, które dopiero zaczyna przygodę z literami! 

Jeżeli pokocha je mocno, to wszystkie książki świata będą stały przed nim otworem. Warto od maleńkiego zaszczepiać miłość do liter, czytania i poznawania! Sami zobaczcie jak urocza jest ta książka!

 
Myślę, że kto pierwszy raz otworzy tę książkę będzie tam samo oczarowany za każdym razem gdy po nią sięgnie. Jeżeli szukacie fajnej książki dla dziecka to serdecznie Wam polecam ten tytuł.


Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka