Miłość i inne wydarzenia - Ks. Józef Tischner

Zbliża się taki czas w roku kiedy będziemy szukać prezentów pod choinkę dla bliskich. Mam nadzieję, że cały grudzień będę Wam tu pokazywała fajne propozycje na takie prezenty i oto pierwsza z nich. 


"Miłość i inne wydarzenia" to książka, która na pewno będzie bardzo wartościowym prezentem pod choinką. Zebrane tu zostały teksty księdza Tischnera, które powstały przy różnych okazjach. To co lubię w tekstach Autora, to sposób w jaki zostały napisane. Bardzo prosty i przystępny język, pozwala na skupienie się na przemyśleniach swoich, a nie autora.

A o czym jest ta książka? O tym co w życiu ważne, o tym na co powinniśmy zwracać uwagę, na co możemy mieć nadzieję, kim jesteśmy, w co wierzymy, w co warto włożyć więcej wysiłku, a co lepiej odpuścić, a najlepiej się tego wyrzec. Jedynym zdaniem, ta książka zmusza do refleksji nad własnym życiem. A koniec roku i początek nowego roku, to najlepszy czas na zmiany.

To wszystko co mogę Wam o tej książce napisać, bo piękno w takich książkach polega na tym, że każdy co innego z niej wyciągnie. Napiszę jeszcze kilka słów o wydaniu, bo jest naprawdę dopracowane.

 W środku umieszczono bardzo ładne zdjęcia, które idealnie pasują do zawartych tam słów. Książka została też wydana w twardej oprawie, dzięki czemu prezentuje się bardzo luksusowo no i świetnie się ją trzyma w dłoni:)

Jeżeli szukacie prezentu, który naprawdę pozwoli osobie, którą chcecie obdarować przemyśleć pewne kwestie, to warto taką książkę kupić.

Serdecznie Wam ją polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka