Dziennik inspiracji na cały rok

Mamy taki czas w roku, że oprócz poszukiwania prezentów dla bliskich nam osób, szukamy też dla siebie kalendarza czy plannera. Chciałam Wam dziś pokazać dziennik. Nie byle jaki dziennik, bo to dziennik inspiracji z księgarni TaniaKsiazka.pl.

Dziennik inspiracji został przygotowany specjalnie dla kobiet aby motywować do działania i wspierać kobiety przez cały rok.

Dzięki niemu możemy dodać sobie energii do działania, pomóc odbudować poczucie własnej wartości, uporządkować priorytety i cele życiowe, a także nauczyć się praktykować afirmację.

To co najważniejsze, że z dziennikiem można zacząć pracować w dowolnym momencie w roku. Nie jest on przeznaczony na konkretny miesiąc, dzień czy rok. Chcemy rozpocząć pracę w lutym, proszę bardzo. To my decydujemy jak i kiedy chcemy go używać.

Warto też tu wspomnieć, że to nie jest zwykły kalendarz. Tytuł dziennika już pomaga się domyślić jak będzie wyglądał środek.
W środku oprócz miejsca na planowanie każdego dnia mamy kartki przeznaczone tylko dla siebie. Wśród nich znajdziemy na przykład taką, w której należy wypisać 10 rzeczy, za które jest się wdzięczną albo podzielić się na kartkach dziennika rzeczami, którymi się aktualnie martwimy. Dzięki takiej możliwości możemy na spokojnie przemyśleć i walczyć ze swoimi słabościami lub zmartwieniami.

W dzienniku są też zadania, które mają motywować do działania na przykład: w ciągu dwóch tygodni zarezerwuj sobie czas na wywołanie zdjęć albo codziennie ćwicz.

Taki dziennik to wspaniały pomysł dla siostry, przyjaciółki czy mamy. My kobiety musimy się wspierać, a jeżeli możemy sobie nieco poukładać w głowie, w której czasami tyle się dzieje, to dlaczego z takiej możliwości nie skorzystać?

Serdecznie Wam polecam ten dziennik, a jeżeli szukacie innych fajnych książek na prezent, to koniecznie sprawdźcie pozostałe nowości z księgarni TaniaKsiazka.pl jestem pewna, że znajdziecie tam sporo wartościowych książek pod choinkę!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka