Miłość, kłamstwa i sekrety - Krystyna Mirek

Gdy tylko zobaczę nową książkę Krystyny Mirek, zawsze biorę ją w ciemno, bo wiem, że będzie strzałem w dziesiątkę. Tym razem również się nie pomyliłam i naprawdę od razu Wam ten tytuł na samym początku polecam!

Miłość, kłamstwa i sekrety, zamówiłam w księgarni internetowej, bo jest zdecydowanie taniej niż stacjonarnie. Jeżeli czytacie dużo, takie oszczędności są naprawdę widoczne. 

Głównych bohaterów w tej książce jest kilku, a wszystkie sekrety, kłamstwa i cała intryga kręci się wokół nich.

Z jednej strony mamy Wiktorię i Franka, którzy przygotowują się do ślubu, a z drugiej Witka - brata Franka, z którym nie utrzymuje kontaktów i Michalinę - najlepszą przyjaciółkę Wiktorii.

Te cztery osoby są powiązane nie tylko sekretami ale także małymi nićmi wzajemnej miłości, która pod różnymi postaciami występuje na stronach książki. Jest to wzajemna troska o siebie, drobne gest przyjaźni czy właśnie ta prawdziwa szczera miłość, prosto z serca.

Franek jest po uszy zakochany w swojej narzeczonej, jednak nie powiedział jej najważniejszego. Od lat nie utrzymuje kontaktu z bratem, który robi ogromną karierę jako youtuber kulinarny. Wika, która jest dosyć barwną postacią, choć wie, że Franek to bezpieczna przystań, nie potrafi nie przeliczać tego, że być może przy jego bracie miałaby lepsze życie. Postanawia wynająć detektywa i odnaleźć brata swojego narzeczonego i spróbować szczęścia przy jego boku. Chyba nie muszę pisać, że Franek nic nie wie. W środku tego całego zamieszania jest Michalina, która chce wspierać przyjaciółkę ale jednocześnie nie chce krzywdzić Franka.

Jak ta cała sytuacja się rozwinie? O tym możecie przekonać się tylko w jeden sposób!

Ja książkę przeczytałam tak szybko, że nawet nie zdążyłam się nią nacieszyć. Zakończenie było tak zaskakująco szybkie, że chciałabym chyba przeczytać kontynuację, bo mi zdecydowanie za mało.
Jeżeli szukacie książki, która pozwoli Wam zapomnieć o wszystkim to serdecznie Wam ten tytuł polecam!

Koniecznie przeglądnijcie również pozostałe nowości z księgarni TaniaKsiazka.pl jest tam naprawdę sporo fajnych tytułów do wyboru, a teraz w zimę jest jakoś więcej czasu na lekturę:)

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka