Szczęście jest bliżej niż myślisz - Piotr Pawlukiewicz

Szczęście to stan, do którego każdy z nas dąży. Czasami w większym, a czasami w mniejszym stopniu, ale każdy z nas chce być szczęśliwy. Życzymy sobie szczęścia na wiele różnych okazji, czasami go nawet zazdrościmy. Ale czym tak naprawdę jest szczęście i jak je legalnie zdobyć?

No właśnie o tym jest ta książka! Kto zna księdza wie, że potrafi on w prostych słowach, które trafiają do człowieka wiele rzeczy wytłumaczyć czy wyjaśnić. Ja sama nie sięgam za często po tego typu książki ale akurat ta mnie zainteresowała ze względu na temat szczęścia, który każdemu jest bliski. A skoro szczęście jest bliżej, niż myślisz to czemu nie spróbować dowiedzieć się o nim czegoś więcej prawda?

Zastanawialiście się kiedyś co decyduje o tym czy czujemy się szczęśliwi? Co nam daje szczęście? Czy są to pieniądze? Czy może druga osoba? A może odnajdujemy szczęście w wierze? O tym wszystkim przeczytacie w książce, która jest przepięknie wydana!

Jest to też super pomysł na prezent dla każdego, na wiele okazji.


Jeżeli szukacie książki, która pozwoli Wam osiągnąć wiedzę dotyczącą szczęścia to serdecznie Wam ten tytuł polecam. Jest bardzo wartościowy i trafiający prosto do serca!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka