Miłość wyczytana z nut - Aleksandra Tyl


Autorka: Aleksandra Tyl
Tytuł: Miłość wyczytana z nut
Wydawnictwo: Prozami

Miłość wyczytana z nut, wydana przez Prozami stosunkowo młode wydawnictwo, to zabawna ale i wzruszająca powieść kobieca.
Autorka porusza kwestie przeznaczenia, zwraca uwagę na trudności w dokonywaniu nie tylko miłosnych ale i życiowych wyborów.
Buszując po księgarni znalazłam właśnie "Miłość wyczytaną z nut" zwróciłam uwagę na okładkę, która już z daleka pięknie się prezentowała na księgarnianej półce.

Eliza główna bohaterka, zwykła dziewczyna pracująca w świetlicy wiedzie normalne życie, ale tylko do momentu gdy na jej drodze staje melancholijny skrzypek Bruno i twardo stąpający po ziemi Adam. Eliza staje przed trudnym życiowym wyborem: pójść za głosem serca, czy rozumu? Książka nie powala na ziemie historią bo ona wydaje się banalna, ale czyta się ja przyjemnie i z ciekawością jakiego wyboru dokona główna bohaterka.
Książkę mogę śmiało polecić na zimne jesienne wieczory.

Wydawnictwo prozami:
Wydawnictwo Prozami powstało w 2009 roku. Jesteśmy wydawnictwem młodym, ale działającym prężnie
i rozwijającym się niezwykle dynamicznie. Pracują u nas ludzie o otwartych umysłach, którzy specjalnie dla Was, drodzy Czytelnicy, wyszukują literackie perły, przykuwające uwagę, godne prawdziwego zainteresowania. Chcemy promować współczesną prozę - książki, które będą dla Was inspirujące, które zafascynują Was swoją treścią, a przede wszystkim takie, po które sięgać będziecie
z prawdziwą przyjemnością, do których będziecie wracać i odkrywać je na nowo.

Więcej o wydawnictwie tutaj:http://prozami.pl/
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka