I że Cie nie opuszczę - Elizabeth Gilbert

Autorka: Elizabeth Gilbert
Tytuł: I że cię nie opuszczę czyli love story
Wydawnictwo:
I że cię nie opuszczę to kontynuacja Jedz, módl się i kochaj. Bałam się tej książki,po wspomnieniach poprzedniej, ale poszłam za ciosem. Odłożyłam Jedz, módl się i kochaj na półkę i wzięłam i że cię nie opuszczę:) I co? I bardzo mi się podobała! W moim odczuciu jest dużo lepsza od poprzedniej. Zakochana Lizz pokazuje nam różne ujęcia małżeństwa, opowiada o tym jak wyglądało ono kiedyś jak wygląda prawnie wplatając przy okazji różne anegdotki.
I co najważniejsze nie narzuca nam swojej opinii o małżeństwie. Wiadomo po traumatycznym przeżyciu jakim był rozwód nie była zbyt chętna do wejścia ponownie w związek małżeński. Ale czy zmieni zdanie, jak to wszystko się rozwiążę, i czy miłość ją uskrzydli. Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się z książki.

Po przeczytaniu I że Cię nie opuszczę miałam wrażenie, że wiem wszystko o życiu autorki. W tak fantastyczny sposób pokazała nam cały swój świat. Nie tylko te dobre rzeczy, ale też te złe.
Chciałam Wam powiedzieć, że nie kierujcie się tylko opiniami. Do książek Elizabeth trzeba sięgnąć samemu i z własnej woli. A wtedy przekonacie się czy warto było ją przeczytać czy nie.
Podejrzewam, że ile czytelników tyle zdań:)

6 komentarzy :

 1. Ta część jeszcze przede mną, ale już się nie mogę doczekać;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z pewnością po nią sięgnę po przeczytaniu 1 części ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ochotę na przeczytanie obu części, tylko jakoś zawsze brak czasu i trochę się boje, że będzie to jednak stracony czas, ale może się skuszę po Twojej recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z książkami Gilbert jakoś mi nie po drodze. Zrobię tak jak radzisz, jak poczuje chęć przeczytana to wtedy może się skuszę. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam jeszcze pierwszej nie czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. póki co nie wzięłam do ręki jedź, módl się... więc i tej nie wezmę

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka