Grzegorz Kasdepke dzieciom


Autor: Grzegorz KasdepkeTytuł: Grzegorz Kasdepke dzieciomWydawnictwo:
Uwielbiam Grzegorza Kasdepke, i otwarcie się do tego przyznaję:) Jego bajki są fenomenalne i czasem zastanawiam się ile pomysłów skrywa jeszcze jego głowa?
Zdecydowanie moją ulubioną książką jest Co to znaczy..gdzie autor tłumaczy dzieciom znaczenie przeróżnych związków frazeologicznych. Książka jest świetna i warto ją przeczytać wraz z dzieckiem:) Polecam:)

Ale nie o tym tutaj będę pisać. Nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia ukazała się książka Grzegorz Kasdepke dzieciom, z racji tego, że jak już wspominałam jestem wierną fanką tego autora było oczywiste, że książka musi znaleźć się u mnie na półce.
Nadmienię, że jest przepięknie wydana. Aż szkoda, ją dać dziecku chyba, że do potrzymania:)
W książce znajdziemy mnóstwo cudownych i niepowtarzalnych historii. Część z nich już znałam wcześniej. Ponieważ książka zawiera zarówno te publikowane już bajki jak i całkiem nowe.
Książka jest bardzo ładnie ilustrowana przez dwóch utalentowanych ilustratorów: Marcina Piwowarskiego i Piotra Rychela. Razem panowie stworzyli całkiem niezłe trio:)

Chciałabym Wam ogromnie polecić zarówno tą książkę jak i pozostałe. Jeżeli jeszcze nie czytaliście z Waszym maluszkiem żadnej bajki napisanej przez Grzegorza Kasdepke, to czas ruszyć do księgarni i zaopatrzyć się w ten pokaźny całkiem świeży zbiór jego bajek. Polecam!

Zapraszam też na oficjalną stronę autora: http://www.kasdepke.pl/
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka