Kwestia równowagi - Zoe Fishman

Autorka: Zoe FishmanTytuł: Kwestia równowagiWydawnictwo:

Cztery kobiety z pozoru spełnione, ale nie do końca. Wszystkie dążą aby zrealizować swoje marzenia. Spotykają się przypadkiem na balu absolwentów. Wkrótce łączą je już dwie rzeczy: joga i przyjaźń.
Bess, Charlie, Naomi, Sabine - w każdą sobotę spotykają się na ćwiczeniach. Te cztery kobiety skryte i niepewne na nowo odżywają i odkrywają zbawienną moc jogi i wzajemnej przyjaźni.
Ich życie za sprawą przyjaźni i jogi zmienia się diametralnie. I tak zgorzkniała Bess dostrzega jakie szczęście ma obok siebie, Sabine w końcu umawia się na randkę z wymarzonym mężczyzną, Naomi powraca do swojego wielkiego hobby, a Charlie zakochuje się z wzajemnością.

Książkę bardzo ciężko było mi zacząć. Przez pierwsze siedemdziesiąt stron męczyłam się okropnie i szczerze się przyznam myślałam, że nie dotrwam do końca.
Ale przekroczyłam tą feralną siedemdziesiątkę i tak mnie wcięło, że błyskawicznie skończyłam. Co więcej powiem, że bardzo mi się podobała. Joga zawsze mnie fascynowała i bardzo chciałabym jej spróbować. Książka z pewnością mnie do tego bardzo zachęciła. A ja zachęcam do przeczytania:)

*************************************************************************************
Drogie moje Czytelniczki z okazji NASZEGO Święta życzę Wam wszystkiego dobrego!:*

6 komentarzy :

 1. Recenzja brzmi zachęcająco, więc pewnie się skuszę:).
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jogi nie było mi dane skosztować, chociaż kilka razy się do tego przymierzałam. Może jak znajdę po obronie trochę więcej czasu to zacznę chodzić? Tym bardziej, że niedaleko domu jogę prowadzi podobno fantastyczne małżeństwo - tak wynika z opinii wielu osób, a przyda mi się wyciszenie, równowaga i moje plecy też by skorzystały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja pewnie też ulegnę twojej recenzji :D
  Wszystkiego naj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasandro - dzięki:)i oczywiście zapraszam do lektury:)

  Daria - nic tylko się zapisywać:) U mnie w pobliżu niestety nie ma jogi, ale bardzo chciałabym spróbować:)

  dm1994 - nawzajem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomyślę, choć dałam sobie zakaz kupowania którego i tak nie stosuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli jednak warto dać szansę nawet książce ;).

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka