Kwestia równowagi - Zoe Fishman

Autorka: Zoe FishmanTytuł: Kwestia równowagiWydawnictwo:

Cztery kobiety z pozoru spełnione, ale nie do końca. Wszystkie dążą aby zrealizować swoje marzenia. Spotykają się przypadkiem na balu absolwentów. Wkrótce łączą je już dwie rzeczy: joga i przyjaźń.
Bess, Charlie, Naomi, Sabine - w każdą sobotę spotykają się na ćwiczeniach. Te cztery kobiety skryte i niepewne na nowo odżywają i odkrywają zbawienną moc jogi i wzajemnej przyjaźni.
Ich życie za sprawą przyjaźni i jogi zmienia się diametralnie. I tak zgorzkniała Bess dostrzega jakie szczęście ma obok siebie, Sabine w końcu umawia się na randkę z wymarzonym mężczyzną, Naomi powraca do swojego wielkiego hobby, a Charlie zakochuje się z wzajemnością.

Książkę bardzo ciężko było mi zacząć. Przez pierwsze siedemdziesiąt stron męczyłam się okropnie i szczerze się przyznam myślałam, że nie dotrwam do końca.
Ale przekroczyłam tą feralną siedemdziesiątkę i tak mnie wcięło, że błyskawicznie skończyłam. Co więcej powiem, że bardzo mi się podobała. Joga zawsze mnie fascynowała i bardzo chciałabym jej spróbować. Książka z pewnością mnie do tego bardzo zachęciła. A ja zachęcam do przeczytania:)

*************************************************************************************
Drogie moje Czytelniczki z okazji NASZEGO Święta życzę Wam wszystkiego dobrego!:*

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka