Ukryte - Kimberly Derting

Autorka: Kimberly Derting
Tytuł: Ukryte
Wydawnictwo:
Do książki bardzo często przyciąga mnie okładka, i opis wydawcy z tyłu książki.
Do tej przyciągnęło mnie i to i to, a dodatkowo instynktownie czułam, że książka mi się spodoba.
Nie pomyliłam się, przeczytałam ją błyskawicznie i już dołączyła do szeregu moich ulubionych książek.

Violet główna bohaterka książki to przede wszystkim dziewczyna zakochana w swoim najlepszym przyjacielu Jay'u. Byłabym normalną nastolatką gdyby nie fakt, że jest posiadaczką pewnego daru.
Dziewczyna słyszy echa ludzi i zwierząt umarłych. Jako mała ośmioletnia dziewczynka Violet znajduje zwłoki swojej rówieśnicy zakopane w lesie. Teraz w jej miasteczku grasuje człowiek, który zabija młode i niewinne dziewczyny. Violet ma świadomość tego, że tylko ona dzięki temu, że słyszy echa może powstrzymać mordercę. Bezczynnie nie zamierza też siedzieć Jay, boi się o swoją przyjaciółkę, a chronić ją może tylko poprzez bycie z nią. Niebezpieczeństwo bardzo ich do siebie zbliża.Coraz bliżej jest także morderca.
Jak skończy się ich historia tego oczywiście Wam nie powiem, ale odsyłam do książki;)

Z opisu wydawcy możemy przeczytać, że jest to niezwykła historia pierwszej miłości i trzymający w napięciu thriller. Co do tego pierwszego miłość jak miłość. Jay był bardzo oddany Violet i można powiedzieć,że intuicyjnie wyczuwał jakie niebezpieczeństwo grozi dziewczynie. Jak dla mnie chłopak był za idealny, ale jak to w książkach.
Jeżeli chodzi o trzymający w napięciu thriller zgadzam się jak najbardziej. Były takie momenty, że rrillmimowolnie wstrzymywałam oddech i dopiero jak wypuszczałam powietrze zdawałam sobie sprawę z tego, że go wstrzymywałam. Zresztą tempo w jakim przeczytałam książkę mówi samo za siebie:)
Bardzo zachęcam książka jest świetna:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka