Starfist pierwsi w boju - David Sherman, Dan Cragg

Tytuł: Starfist Pierwsi w Boju
Autorzy:David Sherman, Dan Cragg
Wydawnictwo:Sierżant Marines, Charlie Bass i siedmioosobowy zespół zostają porzuceni na pustyni, której nie znają z minimalnym zapasem wody - dokładnie na jeden dzień.
Cały zespół dostał bardzo trudne, można się nawet pokusić o stwierdzenie, że niewykonalne zadanie. Ich celem jest dotarcie do bazy, która znajduje się 40 kilometrów od miejsca, w którym są aktualnie. Ponad to, na ich życie czyha miejscowa ludność, która jest niebezpieczna i spragniona krwi wroga.

Książka długo czekała na swoją kolej, ale w końcu się przełamałam i czuje się pozytywnie zaskoczona. Bardzo bałam się tej pozycji, przede wszystkim dlatego, że jest to książka o tematyce wojskowej,która raczej nie fascynuje dziewczyn.
Obawiałam się tego, że odłożę ją już po pierwszym rozdziale. Ale nie! Od samego początku akcja tak mnie wciągnęła, że przeczytanie jej było kwestią jednego wieczoru.
Autorzy książki od pierwszej strony wspaniale budują napięcie, a z każdym kolejnym rozdziałem dzieje się coraz więcej. Oczywiście nie zabrakło makabrycznych, i krwawych opisów, ale nie było ich znowu tak dużo żeby raziły po oczach.
Z tyłu książki jest mini słownik (chyba dla dziewczyn:P) z wytłumaczeniem trudnych słów i zwrotów, niesamowicie mi się przydał.

Podsumowując, dziewczyny nie ma się absolutnie czego obawiać jeżeli macie ochotę na tego typu książkę pozbądźcie się uprzedzeń i zasiadajcie do lektury! Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka