Bardziej niż wczoraj - Rina Frank

Autorka: Rina Frank
Tytuł: Bardziej niż wczoraj
Wydawnictwo:"Bardziej niż wczoraj", to historia kobiety, która spragniona miłości znajduje się między przysłowiowym młotem, a kowadłem.

Wydawać by się mogło, że Rina ma wszystko. Nowe mieszkanie z balkonem, kochające dzieci i wspaniałego partnera. Jej uporządkowane życie, burzy wiadomość o guzie, które rozgościł się obok jej serca.
Rina i jej partner Jakow rozpoczynają gorączkowe poszukiwania chirurga,który podejmie się trudu operowania w takim miejscu.
Wspólnie natrafiają na Ereza Green'a, który ujmuje ich swoją delikatnością i obyciem.
Ten zgadza się usunąć guz. Po operacji otacza Rinę opieką i...uczuciem. Jak się okazuje z wzajemnością.
Rina bez pamięci zakochuje się w swoim chirurgu, który w rzeczywistości dotknął jej serca.
Kobieta zdaje sobie sprawę z faktu, że kocha także swojego partnera, wie też, że będzie musiała wybrać.
Czy Erez Green jest tym na kogo się kreuje? Jaki naprawdę jest? Co zrobi Rina? Kogo wybierze?
Szukajcie odpowiedzi w książce.

Książka to historia trudnego położenia bohaterki. Z jednej strony bezpieczeństwo i stabilność w związku z Jakowem, z drugiej desperacka potrzeba "świeżej" miłości. Wszystko komplikował fakt, że chirurg miał rodzinę: żonę i córkę, którą rzekomi chciał opuścić. Te stopniowe rozwijanie sieci aż do całkowitego zniewolenia sprawiło, że Rina już do końca nie wiedziała czego chce. Żyła w dwóch związkach jednocześnie co na dłuższą metę było nie do przejścia.

Sam pomysł na książkę nie jest może zbyt odkrywczy, a historia nie porywa od pierwszy stron, ale na uwagę zasługuje przede wszystkim doktor Green, który jak dla mnie miał dwie osobowości. Jedną tą domową: tchórza, zaborczego zazdrośnika, człowieka podstępnego i szukającego we wszystkim korzyści dla siebie, w dodatku był kłamliwy, a z drugiej wspaniałego i cenionego chirurga, który był uwielbiany w środowisku lekarskim. Ta podwójna osobowość jednego z bohaterów nadała książce dramatyzmu i czegoś co sprawiało, że czytało się ją dobrze.
Jeżeli lubicie historie trudnych związków ta książka z pewnością Was zadowoli:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka