Pretty Little Liars. Bez skazy - Sara Shepard

Autorka: Sara ShepardTytuł: Pretty Little Liars. Bez skazy
Wydawnictwo:
A. nadal nęka nasze główne bohaterki! Szczerze powiem, że seria "Kłamczuchy" coraz bardziej się rozkręca. Ten tom był zdecydowanie lepszy, chociaż po przeczytaniu pierwszego myślałam, że tak raczej nie będzie.

Hanna, Aria, Spencer i Emily wiedzą, że to jeszcze nie koniec. Mimo, że śledztwo w sprawie Alison w końcu ruszyło, dziewczyny czują się obserwowane na każdym kroku.
To niesamowite jak kłamstwo może wpłynąć na życie tak młodych dziewcząt. Podejrzany jest praktycznie każdy. Dziewczyny nie mogą spokojnie jeść i chodzić spać. Ich głowę ciągle zaprząta myśl, kto podaje się z A.?
Czy to możliwe, że Alison przed śmiercią zdradziła ich tajemnice??

W tej części dowiemy się kilku pikantnych szczegółów z życia dziewczyn. Akcja naprawdę szybko ruszy do przodu! To niesamowite, jak autorka potrafi wprowadzić czytelnika w ten zakłamany świat nastolatek. Doskonała narracja oraz pomysł na książkę sprawia, że trudno się ją odkłada. Gdy seria jest naprawdę dobra, chciałoby się ją przeczytać od razu, ale takie dozowanie przyjemności także jest dobre:)
Ja w każdym razie czekam z niecierpliwością na kolejne części!
Macie jakieś podejrzenia kto jest A.??:)

7 komentarzy :

 1. W weekend zamierzam zapoznać się z serialem i nie wykluczam, że i na książkę się pokuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja również mam w zamiarach obejrzenie serialu ,ale mam też nadzieję ,że znajdzie się też okazja do przeczytania książeczek :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja dostałam kolejną część dzisiaj i już nie mogę się doczekać kiedy się za nią wezmę ;) Mi również cała seria od razu przypadła do gustu, a pomysłów kim jest A jest sporo, ale pewnie żaden nie jest prawidłowy ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam niestety serii Kłamczuchy, ale widzę że jest niezwykle ciekawa i wesoła. Chętnie zatem jak nadarzy się okazja to przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam ogromną ochotę zapoznać się z tą serią :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja miałam już kilka podejrzeń, kim jest A. i wszystkie okazały się błędne. Wciąż mi się to w głowie nie mieści, ale jakże pozytywnie wpływa na ocenę kolejnych tomów ;))

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale okładka przyciąga :D no i oczywiście książka jest na liście książek do przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka