Kocham gotować - Magda Gessler

Autorka: Magda Gessler
Tytuł: Kocham gotować
Wydawnictwo:

Magdy Gessler to chyba przedstawiać nie trzeba. Każdy zna ją z telewizji z programu "Kuchenne rewolucje", w którym pomaga podupadającym bądź wymagającym pomocy restauracjom wyjść na prostą.
Ja z przyjemnością oglądam ten program i z taką samą, a nawet może jeszcze większą przyjemnością zabrałam się za czytanie książki: "Kocham gotować" wydanej przed wydawnictwo Świat Książki.
Już na pierwszy rzut oka pozycja zachwyca formą wydania i naprawdę wspaniałymi zdjęciami potraw. Książka tak jak i jej autorka bardzo się wyróżniają. Już na wstępie wita nas nie Spis treści a Menu.
Może macie ochotę na coś żółtego, różowego, a może brunatnego? A być może zdecyduje się się na biel? Każda potrawa nie tylko została określona kolorem, ale także każdy kolor ma swoje oznaczenie.
I tak różowy oznacza zaloty, a w zalotnym spisie potraw możecie spróbować chociażby makaroników migdałowych.
Wymieniana już wcześniej biel oznacza niewinność, a jakże niewinne potrawy są bardzo kuszące!
Świetny pomysł na książkę sprawił, że z przyjemnością się do niej zagląda. I mimo, że według mnie większość potraw nie nadaje się na niedzielne obiady, bowiem wydają mi się za wykwintne znalazłam w książce kilka przepisów, które już zdążyłam wypróbować.
Polecam szczególnie z różowego menu pianki marshmallow (PYCHA!).
Książka świetnie nadaje się dla osób,które lubią realizować się w kuchni próbując znanych i mniej znanych przepisów. Jedno jest pewne, sekretne dania Magdy Gessler właśnie ujrzały światło dzienne!
Polecam:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka