Serce w chmurach - Jennifer E. Smith

Autorka: Jennifer E. SmithTytuł: Serce w chmurachWydawnictwo:

Co można zrobić przez 4 minuty? 4 minuty to strasznie mało czasu, a to właśnie owe 4 minuty zmieniły całe życie Hadley.
Hadley Sullivan to dziewczyna, która jeszcze całkiem niedawno miała pełną rodzinę. Gdy jej ojciec wyjeżdża do pracy zostają same z matką. Niedługo później okazuje się, że tata dziewczyny poznał inną kobietę. Hadley musi się pogodzić nie tylko z faktem, że jej rodzina właśnie się rozpada, ale także zaakceptować to, że jej rodzice mają nowych partnerów.

Dzień, w którym wypada ślub ojca Hadley jest najgorszy w jej życiu, Kłótnia z matką, ogromna niechęć do partnerki ojca oraz te 4 minuty, które sprawiły, że dziewczyna spóźniła się na samolot. Wszystko jest nie tak. Teraz Hadley nie tylko nie zdąży na ślub, ale także utknęła na lotnisku.
Zbieg okoliczności sprawia, że dziewczyna poznaje Olivera. Oliver nie tylko będzie leciał tym samym samolotem co Hadley, ale także ma miejsce niedaleko niej. Historia tych dwojga ludzi dzieje się w ciągu zaledwie 24 godzin! Ale dzięki niej znów możemy uwierzyć w prawdziwą miłość od pierwszego wejrzenia:)
"Serce w chmurach" to opowieść nie tylko o miłości, ale także o związkach, trudnych relacjach rodzinnych, wybaczeniu i o szansie.

Odkąd odłożyłam książkę na półkę nie przestaję o niej myśleć. W sposób niezwykle delikatny i dowcipny autorka ujęła relację chłopak-dziewczyna. Oliver to wymarzony chłopak chyba każdej nastolatki, a także idealny pasażer i sąsiad w samolocie. Bez zbędnego przerysowania autorka ukazała dwóch bohaterów tak podobnych, a jednocześnie tak różnych. Ich historia mimo, że trwa tylko 24 godziny jest niesamowicie ekscytująca i bardzo wzruszająca.
Jeżeli nie byliście zdecydowani czy książkę przeczytać, ja bardzo ją polecam!:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka