Rewolucja na talerzu - Agata Ziemnicka Olga Kwiecińska-Kaplińska+ konkurs


Tytuł: Rewolucja na talerzu
Autorki: Agata Ziemnicka
Olga Kwiecińska-Kaplińska
Wydawnictwo:
Bardzo sobie cenię program "Rewolucje na talerzu". Prowadzące znają się na rzeczy i podsuwają świetny propozycje dań, które są zdrowe i nie tuczą.
Gdy tylko w księgarni pojawiła się książka odetchnęłam z ulgą, bo od teraz nie będę musiała już szukać przepisów w internecie tylko wszystkie mam w jednym miejscu:)
A w książce są nowe przepisy i te z programów. Zresztą całość jest fantastycznie opracowana i aż przyjemnie się ją otwiera.
W środku znajdziemy potrawy podzielone według kategorii: chleb, wędliny, pasztet, przekąski, rosół,zupa pomidorowa, krokiety, placki i racuchy, pierogi, makarony, risotto, zapiekanki, gulasz, schabowe, mielone, klopsy,kurczak, ryby, fast-food, i na słodko. Dzięki takiemu rozmieszczeniu odnalezienie interesujących nas potraw jest dziecinnie proste.

Już zdążyłam spróbować kilka dań szczególnie polecam pizzę (jest pyszna i zdrowa) oraz mrożony mus owocowy z gorącą czekoladą
. Ogółem dania są proste. Autorki używają wielu świeżych ziół i produktów pełnoziarnistych dlatego dania są lekkie i zdrowe. Ta książka to bardzo fajna alternatywa jeżeli chcemy jeść smacznie i lekko.
Polecam!


______________________________________________________________

Chcecie i Wy zmienić swoją dietę? Jedna książka może być Wasza:)
Proszę zostawić komentarz i czekać na wyniki;)
Konkurs trwa od dziś do 17 kwietnia:)
O konkursie możecie poinformować znajomych:)Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka