Siostra - Rosamund Lupton + konkurs

Autorka: Rosamund LuptonTytuł: SiostraWydawnictwo:
Relacje pomiędzy siostrami mogą być różne. Od tych najbardziej oziębłych, do tych bardzo bliskich wręcz klaustrofobicznych.
Beatrice i Tess zawsze były sobie bliskie. Mimo 5-letniej różnicy świetnie się dogadywały.
Wszystkie problemy omawiały wspólnie, dzwoniły do siebie, pisały, mogły zawsze na siebie liczyć.

Tak było kiedyś, bo teraz Beatrice musi zmierzyć się z potworną prawdą. Jej siostra zaginęła. Po wielu godzinach poszukiwać Tess zostaje odnaleziona. Niestety jest martwa. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo w depresji poporodowej. Beatrice nie wierzy policji. Jak to możliwe, że siostra nie powiedziała jej, że już urodziła? Dlaczego nie zadzwoniła? Co mogło się stać? Wkrótce Beatrice odkryje dziwne obrazy, drogie ubranka dla dziecka i wiele innych sekretów, które skrywała Tess. Czy kobieta naprawdę popełniła samobójstwo?
Z każdym dniem prywatnego śledztwa, Beatrice odkrywa więcej sekretów siostry. Być może to wszystko co je łączyło było tylko na pokaz? Beatrice czuje także, że jest śledzona. Czy i jej grozi niebezpieczeństwo? Zapraszam do książki pełnej sekretów!

Książka jest tak zaskakująca, że nie sposób się od niej oderwać. Fantastyczny debiut Rosamund Lupton w moim odczuciu jest dużo lepszy niż jej druga książka "Potem". Genialnie zarysowana akcja z zaskakującym zakończeniem tworzy książkę, którą pamięta się długo.
Bohaterowie bardzo wyraziści, a akcja książki porywająca.

"Siostra" to mroczny ale i bardzo wzruszający thriller, który świetnie pokazuje jak bliska może być relacja między siostrami. Pokazuje także piękno przyjaźni i oddania drugiemu człowiekowi.
Polecam!

____________________________________________________________________


Jeden egzemplarz książki do wzięcia:)
Wystarczy dokończyć zdanie i wpisać je w komentarzu:

Moja siostra jest dla mnie........

Jeżeli nie macie siostry może to być brat, przyjaciółka, przyjaciel:)
Na zgłoszenia czekam do 3 maja!
Będę wdzięczna jeżeli poinformujecie o konkursie przyjaciół, oczywiście nie jest to konieczne:)
Zapraszam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka