Jezioro pokus - Susan Johnson


Autorka: Susan JohnsonTytuł: Jezioro pokusWydawnictwo:W małym miasteczku w Minnesocie umiejscowiona jest akcja kolejnej już, dobrej książki Wydawnictwa Otwartego Dla Ciebie. Nick Mirovic wielokrotnie wyjeżdżał na misje NATO, teraz osiadł na stałe w miejscu, w którym ma ciszę i spokój. Zrezygnował z pracy, bowiem nie podobały mu się metody jakimi musiał pracować. Brutalność i agresja zdecydowanie do niego nie przemawiała. Nieopodal Nicka mieszka Zoe Chandler. Piękna kobieta, która zajmuje się pisaniem książek, o kolekcjonerach sztuki. Niestety, zarówno Zoey jak i Nick podpali ludziom, którzy nie odpuszczają. Wspólnie znaleźli się w kłopotach i razem muszą się z nich wydostać. A to wcale nie będzie takie łatwe...
Zapraszam do świata, w którym walka o przetrwanie jest na pierwszym miejscu, a przeszłość z każdym dniem powoli powraca.

Nie powiem żeby książka mnie zaskoczyła, ale jest idealna na zrelaksowanie się. Główni bohaterowie dają się lubić, a ich losy bardzo angażują czytelnika. Książka składa się z elementów fascynacji erotycznej, wątków sensacyjnych, psychologicznych no i romansu.
„Jezioro pokus” to idealna pozycja dla czytelników, którzy lubią lekkie lektury z ciekawą i wciągającą akcją.
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka