Pretty Little Liars. Zabójcze - Sara ShepardAutorka: Sara ShepardTytuł: Pretty Little Liars. ZabójczeWydawnictwo:Za każdym razem recenzując, którąś z części serii Pretty Little Liars muszę pisać to samo. Cała seria jest zachwycająca i to pod względem intryg i pomysłowości, jak i pod względem stylistyki i bohaterów.

Zwroty w akcji są tak niespodziewane, że zamiast dążyć do zakończenia całej sprawy, autorka z każdą kolejną częścią coraz bardziej się rozkręca. To jest niesamowite!
Pamiętam, że jak kończyłam V część myślałam, że w VI już coś się wyjaśni. Teraz kończąc VI część, byłam pewna mojego typu co do osoby, która za tym wszystkim stoi i co się okazało? Że koniec tak mnie zaskoczył, że w sumie do teraz jestem w szoku i nie potrafię się doczekać kolejnej części!
To chyba jedyna taka seria, którą chce się czytać i czytać i czytać.

W VI części Emily,Aria,Spencer i Hanna mają coraz mniej czasu na to, aby dowiedzieć się prawdy. Kim jest A.? I co ukrywa Janson, brat Ali? Dlaczego Wilden dziwnie się zachowuje? Gdzie jest Ian? Kim jest matka Spencer? Co chce uzyskać Kate?
Generalnie pytań jest mnóstwo, a najgorsze jest to, że każdy kłamie i każdy ma coś na sumieniu. Jak rozpoznać prawdę? Komu można zaufać?
Pilnujcie się! A. Was obserwuje:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka