Szczęście pachnie bzem - Aleksandra Tyl

Autorka: Aleksandra Tyl
Tytuł: Szczęście pachnie bzem
Wydawnictwo:
Recenzja Alei Bzów (klik)
Bardzo czekałam na kontynuację "Alei Bzów" i oto jest "Szczęście pachnie bzem" czyli dalsze losy Izabeli i Wiktora.
Tak, nasza ulubiona para nadal jest razem. Izabela rozpoczyna pracę w nowym czasopiśmie jako naczelna, natomiast Wiktor powoli remontuje pałac. Wszystko w końcu jest idealne, wymarzony mężczyzna, swoje mieszkanie, praca...
Niestety jak to w życiu bywa nie zawsze wszystko kończy się dobrze.
Przyjaciółka Izabeli, Monika wraz ze swoją córką Oliwką wyjeżdżaja na operację za granicę, natomiast zza granicy wraca nieszczęśliwa i zdradzona Joanna.
Już niedługo Izabelę i Wiktora czeka trudna przeprawa, a życie Izabeli zostanie całkowicie przeorganizowane za sprawą...dziecka! Ale to nie tak jak się Wam wydaje...:)

"Szczęście pachnie bzem" to opowieść przede wszystkim o sile przyjaźni, o tym ile jest w stanie poświęcić człowiek dla innego człowieka. Ta książka ukazuje walkę o dziecko, o miłość i o pracę.LinkMnie szczególnie wzrusza postawa babci Izabeli, która otacza wnuczkę i jej przyjaciół prawdziwą babciną troską. Pomimo swoich osiemdziesięciu lat stara się być na bieżąco. Fantastyczne i pełne ciepła dialogi, a także kreacja głównych bohaterów to główne atuty tej książki, która zachwyca prostotą przekazu.
Jeżeli jeszcze nie czytaliście, koniecznie po nią sięgnijcie.
Polecam:)
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka