Jak wychować szczęśliwe dziecko - John Medina

Autor: John Medina
Tytuł: Jak wychować szczęśliwe dziecko
Wydawnictwo:

Jak wychować szczęśliwe dziecko? Oto jest pytanie.
Jak wychować dziecko, aby wyrosło na wspaniałego i odpowiedzialnego młodego człowieka? Czego unikać? Jak nagradzać, a w jaki sposób karać? Są miliardy pytań, które gdzieś się w głowach rodziców przemieszczają. Szczególnie Ci młodzi rodzice, którzy oczekują pierwszej pociechy martwią się czy dadzą radę wychować dobrze swoje dziecko.

John Medina autor: "Jak wychować szczęśliwe dziecko" napisał książkę , która powinna być obowiązkowo przeczytana przez każdego rodzica.
Przede wszystkim jest napisana bardzo prostym językiem bez zbędnych informacji i terminów naukowych. Czyta się ją prawie jak powieść mimo, że podejmuje ważne tematy.
W środku każdy znajdzie coś dla siebie. Jest rozdział poświęcony ciąży, związkowi jaki tworzy kobieta i mężczyzna, a także sporo rozdziałów dotyczących między innymi moralności, erze cyfrowej, rozwoju dziecka oraz mnóstwo dobrych rad i rad jak rady stosować:)!

Nie myślcie sobie, że autor to człowiek, który nie ma zielonego pojęcia o wychowaniu. Prywatnie jest ojcem dwóch synów i od wielu lat zajmuje się badaniem wpływów czynników na rozwój mózgu.
John Medina ma jedną zasadę. Wystarczy trzymać się zasad, a wychowanie dziecka stanie się przyjemnością, a nie ciągłym pasmem zamartwiania się.
Generalnie ja jestem książką zachwycona. Jest to chyba jedna z niewielu książek, którą chciałabym podarować komuś, kto oczekuje dzieciątka, albo kto właśnie cieszy się pierwszymi chwilami dziecka na świecie.
Jeżeli będziecie mieć okazję przeczytajcie koniecznie!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka