Wiosna w Różanach- Bogna Ziembicka

Autorka: Bogna Ziembicka
Tytuł: Wiosna w Różanach
Wydawnictwo:
RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 9 LIPCA 2012Nie tak dawno pisałam Wam o bardzo przyjemnej książce, której autorką jest Bogna Ziembicka: "Droga do Różan". Tak się składa, że w lipcu na księgarnianych półkach ukaże się kontynuacja tej powieści: "Wiosna w Różanach".

Ja z przyjemnością powróciłam zarówno do bohaterów książki, jak i do pięknego miejsca jakim niewątpliwie są Różany!
Kto czytał pierwsza część i był zadowolony, z pewnością sięgnie także i po drugą. Nie ma sensu pisać Wam co się wydarzy, ale będziecie nadal mogli śledzić losy Zosi, wsłuchiwać się w wiatr, obserwować piękno przyrody, wąchać wspaniałe potrawy domowej kuchni, a główne bohaterki będą nas uwodzić, aż do samego końca książki.

Nie zabraknie oczywiście rozterek, złamanych serc, wzlotów i bolesnych upadków. Znów na duży plus zasługuje realizm książki oraz klimat. Chyba nie ma drugiej takiej ciepłej i klimatycznej książki. Mimo, że fabuła książki nie jest skomplikowana to niesie taką pociechę i z przyjemnością się do niej wraca.
Oczywiście polecam!

___________________________________________________________________________________

Nie mogę uwierzyć, że pisałam to rok temu! Jak ten czas leci. Mimo to "Wiosna w Różanach" niezmiennie mnie zachwyca. Już drugi raz sięgnęłam po tę książkę i kolejny raz jestem oczarowana.
Tym razem mamy możliwość czytania "Wiosny.." w nowej szacie graficznej i nie ukrywam, że ta, bardziej do mnie przemawia niż poprzednia, choć tamto wydanie także mi się podobało.

Zresztą, cudownie jest wrócić do bohaterów i z sentymentem czytać to co jest tak dobrze znane.
Gdybyście chcieli odświeżyć swoją "Wiosnę w Różanach" to wydanie przeze mnie prezentowane, będzie do kupienia już 25 września:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka