Srebrna dziewczyna - Elin Hilderbrand


Autorka: Elin Hilderbrand
Tytuł: Srebrna Dziewczyna
Wydawnictwo:

Nikt raczej nie spodziewa się tego, że z dnia na dzień jego życie może zmienić się diametralnie. Meredith także nie podejrzewała jak bardzo wszystko się zmieni.
Do tej pory żyła w luksusie i innego życia sobie nie wyobrażała. Jej mąż świetnie zarabiał więc kobieta nie musiała o nic się martwić, do czasu gdy światło dzienne obiegła informacja, że wszystko co posiadają kupione jest za brudne pieniądze.

Wkrótce mąż Meredith zostaje skazany, a kobieta zaszczuta i znienawidzona oskarżona została za współudział. Jedyną osobą, do której może zwrócić się o pomoc Meredith jest dawna przyjaciółka Connie. Niestety jest jeden problem. Meredith od lat nie utrzymuje kontaktów z Connie, ta jednak zgadza się jej pomóc.
To w zaciszu nadmorskiego domku, obie kobiety na nowo będą odkrywać więzy ich dawnej przyjaźni. Zrozumieją sens przebaczenia i otworzą się na zupełnie nowe uczucia:)

"Srebrna dziewczyna" choć nie jest książką specjalnie odkrywczą to nie można zarzucić jej tego, że jest nudna. Trzyma w napięciu od samego początku do końca.
Jest to także książka, która przepięknie opowiada o kobiecej przyjaźni i o sile przebaczenia. Zdecydowanie jest to pozycja, którą warto zabrać ze sobą na wakacje:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka