Żona_22 - Melanie GideonAutorka: Melanie Gideon
Tytuł: Żona_22
Wydawnictwo:
Alice Buckle każdego dnia czuje się coraz starzej. Jest mamą dwójki nastolatków, żoną swojego męża i znudzoną swoim życiem kobietą.
Gdy pewnego dnia podczas codziennego przesiadywania w sieci Alice dostaje meila z propozycją uczestnictwa w badaniach dotyczących małżeństwa w XXI wieku zgadza się bez zastanowienia.
W końcu kobieta z sekretami jest bardziej pociągająca prawda? Jako żona_22 Alice ma obowiązek odpowiadać na pytania asystenta_101, który podczas całego badania wirtualnie towarzyszy badanej.
Alice, a wraz z nią czytelnik cofa się dwadzieścia lat wstecz aby dogłębnie przeanalizować miłość Alice i Williama. Pytania nie są łatwe, a Alice coraz częściej zastanawia się czy było warto kończyć karierę dla męża i czy to co jeszcze między nimi jest ma sens...
Asystent_101 i Żona_22 poznają się coraz bliżej i chyba powolutku się w sobie zakochują....

"Żona_22" to dająca do myślenia książka, w której podejmowane są trudne tematy dotyczące małżeństwa. Jest to także przepiękna opowieść o przywiązaniu, miłości, o poszukiwaniu siebie i o walce.
"Żona_22" świetnie także pokazuje jak ważna jest taka bliskość pomiędzy jednym człowiekiem, a drugim i jak łatwo ją stracić w erze facebooka i internetu.
I choć nie do końca spodziewałam się takiej książki, to jestem zadowolona z efektu końcowego. Zdecydowanie warto poświęcić na nią czas do czego Was bardzo namawiam:)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka