Uliczka aniołów - Sheila RobertsAutorka: Sheila Roberts
Tytuł: Uliczka aniołów
Wydawnictwo:
Uwielbiam takie książki. Czasami potrzebna jest taka chwila wytchnienia, kropelka nadziei i odrobina ciepła. "Uliczka aniołów" jest właśnie taką książką, która zapewnia czytelnikowi wszystko co najlepsze.
Bohaterkami książki są trzy przyjaciółki. To właśnie one prowadzą akcję "Miej serce" w malutkim miasteczku Heart Lake. Akcja jest bardzo prosta i bardzo wzniosła. Ma na celu czynienie dobra nie od święta, ale każdego dnia.

Emma, która prowadzi sklep z artykułami do szycia, drastycznie obniża ceny, w ramach akcji oczywiście i niestety doprowadza się prawie do bankructwa.Sarah, jest właścicielką piekarni i organizuje darmowe kursy pieczenia ciast, które także nie za dobrze się kończą. Jamie jest szczęśliwą właścicielką baru czekoladowego. Właśnie zdała sobie sprawę, że to co czuje do Josha, to coś więcej...
Ich problemy i trudy dnia codziennego przeplatają się z akcją sprawiając, że książkę czyta się jednym tchem i naprawdę trudno się od niej oderwać. Wszystkie dylematy, romantyczne wątki, przepyszne jedzenie, które pojawia się bardzo często oraz życie małego miasteczka to ogromny atut książki. Kończąc ją czytać czułam się członkiem lokalnej społeczności. Niepowtarzalny klimat oraz wyraziści bohaterowie przypadną do gustu każdemu czytelnikowi, który lubi tego typu lektury.
Jeżeli chcecie przeczytać ciepłą i optymistyczną powieść to "Uliczka aniołów" będzie idealna!
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka