Trzy Boginie - Nora RobertsAutorka: Nora Roberts
Tytuł:
Trzy Boginie
Wydawnictwo:


Mam wrażenie, że "Trzy Boginie" to książka zupełnie inna od wszystkich, które do tej pory czytałam Nory Roberts. Głównymi bohaterami jest rodzeństwo: Malach, Gideon i Rebecca. Gdy w ich życiu pojawia się bezwzględna Anita, życie rodzeństwa diametralnie się zmienia. Anita chce za wszelką cenę zdobyć posążki przedstawiające trzy Mojry. Dlaczego? Tego dowiecie się z książki, ale zdradzę Wam, że jest tak zdeterminowana, że z pewnością posunie się do wszystkiego. Nawet do morderstwa.
Jednocześnie w życiu rodzeństwa pojawiają się także inne osoby, które w dziwny sposób jakoś są związane z wcześniej wspomnianymi figurkami.
A najważniejsze jest to, że cała ta sprawa wiąże się z wydarzeniami z 1915 roku, gdy torpeda zatopiła Luistanię.
Z każdą stroną czytelnik ma coraz więcej pytań. Nagle okazuje się, że wszystko łączy się w jedną całość, która jest zupełnie niespodziewana.

Książkę czyta się bardzo dobrze, w sumie tak jak każdą Nory Roberts. Wątków w książce jest całe mnóstwo. Jest i historyczny i miłosny, a także kryminalny. Zdecydowanie na każdej stronie jest mnóstwo akcji i ten poziom utrzymuje się do samego końca.
Bohaterowie są świetnie nakreśleni, a napięcie towarzyszy czytelnikowi do ostatniej kartki.
Nie rozczarowałam się i mimo, że nie za bardzo lubię wątki historyczne, w tej książce wcale mi nie przeszkadzały. Były wręcz koniecznie, aby zrozumieć cały sens tej historii.
Jeżeli lubicie tego typu książki, bardzo ją polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka