Atlas anatomiczny. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie - Peter Abrahams

Tytuł: Atlas anatomiczny. Ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie

Autor: Peter Abrahams

Wydawnictwo:


RECENZJA PRZEDPREMIEROWA: 24.10.2012

Ciało człowieka i jego sposób funkcjonowania jest niezwykle interesującym zjawiskiem. Nakładem wydawnictwa Świat książki ukazała się właśnie wspaniała i bardzo wartościowa książka, która przyda się praktycznie każdemu, kto czuje się niezaspokojony wiedzą, która została przekazana mu w szkole.
Mowa oczywiście o nowym "Atlasie anatomicznym" w którym dowiemy się jak zbudowane jest ciało ludzie oraz jak funkcjonuje.

Podróż po ludzkim ciele rozpoczynamy od głowy, później przyjdzie czas na szyję, klatkę piersiową, kończyny górne,brzuch, narządy płciowe, miednicę, kończyny dolne aż w końcu dojdziemy do układów.
Prócz ogromnej wiedzy, w książce zawarte są bardzo dokładne ilustracje wraz z opisami oraz cała masa ciekawostek.
Książka jest opracowana bardzo dobrze i przyda się każdemu uczniowi, który przygotowuje się do matury czy też jest studentem medycyny.
Ogrom wiedzy zawartej w tej książce naprawdę powala na kolana. Czytając ją zobaczyłam dopiero jakie mam braki ze szkoły średniej, gdzie przecież przerabialiśmy ciało człowieka. W rzeczywistości w szkole jest przekazywana uczniom tylko garsteczka podstawowych informacji.


Jeżeli interesuje Was ten temat, tutaj znajdziecie wszystkie informacje, które chcecie uzyskać. Do tego przekazane są w sposób jasny i prosty.
To co najbardziej mi się podoba w tej książce to fachowa wiedza i dokładne ilustracje. Za taką cenę, bo atlas kosztuje niecałe pięćdziesiąt złotych, trudno będzie zdobyć równie wartą posiadania książkę.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka