Historia pewnego związku - Danka Braun

Autorka:  Danka Braun
Tytuł: Historia pewnego związku
Wydawnictwo:
Ostatnio mamy wysyp książek, które podejmują tematy związane z seksem i zakazanymi związkami.
"Historia pewnego związku" od początku trochę przypominała mi Greya, choć po przeczytaniu kilkudziesięciu stron widać, że ta książka nie jest jego kopią.

Główną bohaterką jest Renata, kiedyś brzydka i zaniedbana dziewczyna, dziś piękna i pewna siebie kobieta po przejściach.
Gdy po latach spotyka się ze swoją wielką miłością Robertem coś się zmienia. Przed laty mężczyzna zostawił ją i wyjechał. Stare uczucie powraca, choć Renata wcale tego nie chce. Jest w szczęśliwym choć w trochę nudnym związku z Andrzejem, z którym łączy ją przyjaźń i wzajemna troska. Absolutnie nie chce na nowo wiązać się z Robertem przy którym nie czeka jej nic dobrego. Ale czasami nie da się oszukać głosu serca, a miłość i wzajemne pożądanie może wygrać ze stabilizacją i przyjaźnią.

"Historia pewnego związku" to dopiero pierwsza część sagi, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Prozami. Całość wypada bardzo dobrze i mimo, że początek trochę przypomina historię Greya to autorka poszła w zupełnie inną stronę. Czytelnik powraca razem z głównymi bohaterami do ich przeszłości, dowiadując się o tajemnicach i brudnych sekretach. Bohaterów poznajemy niemalże od podszewki, a każda nowa strona przynosi niespodzianki.
Koniec książki zapowiada pewne zmiany w życiu bohaterów, o których z przyjemnością przeczytam w kontynuacji.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka