Trzy oblicza pożądania - Megan Hart

Autorka: Megan Hart
Tytuł: Trzy oblicza pożądania
Wydawnictwo:To moja druga książka z serii tych poruszających tematykę erotyczną i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona.
Prócz typowej książki erotycznej otrzymujemy ciekawą fabułę i trzymającą w napięciu akcję, a przy okazji piękną opowieść o miłości.

Anne jest szczęśliwą żoną James'a, mieszka w małym ale uroczym domku. Jest bez reszty zakochana i kocha swoje życie. Jej jedyną wadą jest to, że zawsze chce wszystkich zadowolić. Czuje się winna gdy nie potrafi podjąć decyzji, lub gdy nie jest w stanie komuś pomóc. Pewnie to pozostałoby jej jedynym problemem gdyby nie przyjazd najlepszego przyjaciela męża - Alexa.
To właśnie Alex nieźle namiesza w życiu tych dwojga, nie tylko wprowadzając się do domu, ale także do łóżka..
Anne, która do tej pory była wierna mężowi nie potrafi opędzić się od myśli o swoim nowym lokatorze. Co dziwne, James wcale się tym nie przejmuje i wręcz zachęca żonę do wejścia w ten dziwny układ...
Tylko, że mężczyzna chyba nie zdaje sobie sprawy z czym to się może wiązać...

"Trzy oblicza pożądania" to książka o trudnej sztuce kochania, o cierpieniu, o wyborze, trudnych relacjach rodzinnych, alkoholizmie i poszukiwaniu swojego miejsca. Książka mnie zaskoczyła, bo spodziewałam się płytkiej historii, która porusza sferę intymną, dostałam natomiast cały obraz skomplikowanej rodziny, która gdzieś się pogubiła i nie potrafi się odnaleźć. Autorka zręcznie manewruje pomiędzy postaciami ukazując ich przeszłość i to co ukształtowało ich teraźniejszość.
Prócz ciekawej fabuły czytelnik otrzymuje całą gamę scen łóżkowych, które w porównaniu do Greya są bardzo sensualne.
Ze swojej strony polecam!:)

6 komentarzy :

 1. Chętnie bym ją przeczytała i porównała z Greyem, który specjalnie mnie nie urzekł, bo i nie było czym :) A ta książka wydaje się całkiem interesująca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam jakiś czas temu tą książkę i bardzo mile wspominam. Jak dotąd jedna z lepszych w tej dziedzinie literatury, gdyż porusza nie tylko tematykę seksu, ale również i inne bardziej wartościowe problemy.

  OdpowiedzUsuń
 3. A do mnie nie za bardzo przemawiają tego typu książki, więc pass.

  OdpowiedzUsuń
 4. czytałam - jak dla mnie dobra. Koleżance, której ją pożyczyłam także przypadła do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka mi się podobała, choć język mi nie odpowiadał. Ale ogólnie było dobrze. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również byłam mile zaskoczona tą książką. Dobrze, że oprócz fajnych scen erotycznych autorka pokusiła się o naprawdę dobrą fabułę:)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka