Dotyk strachu - Erica Spindler

Autorka: Erica Spindler
Tytuł: Dotyk strachu
Wydawnictwo:
Erica Spindler jak zwykle nie zawiodła swoich czytelników. Po jej książkach zawsze spodziewam się wartkiej akcji, tajemnicy i grozy. Tym razem dostałam jeszcze skomplikowaną i pełną zawiłości historię, która budzi przerażenie i niesamowicie wciąga.

Dwadzieścia trzy lata temu Anna North była kimś innym. To co przeżyła sprawiło, że jest zmuszona żyć pod innym nazwiskiem i ciągle się ukrywać. Strach paraliżuje ją przy każdym niespodziewanym szeleście. Nie może spać, nie może pracować, nie może normalnie żyć. Mimo tragicznych przeżyć z przeszłości, kobiecie udało się osiągnąć literacki sukces. Pod przybranym nazwiskiem tworzy książki pełne grozy i przemocy.

Niestety przeszłość znajduje ją szybciej niż myśli. To co stało się w dzieciństwie: porwanie, okup i strata małego palca, teraz odzywa się z jeszcze większą mocą. Dawny prześladowca odnajduje ją i nie pozwala zapomnieć o tym co było kiedyś. Policja jest bezradna, a kolejne kobiety giną. Prześladowca osacza ją, a policja nic nie może z tym zrobić.
W końcu atakuje najbliższe osoby Anny i wtedy koszmar powraca!

"Dotyk strachu" to fantastyczna i pełna zawiłości powieść o strachu, ludzkim cierpieniu, osobowości, śmierci, przemocy i miłości. Autorka nie byłaby sobą gdyby w książce nie pojawił się wątek miłosny. Tutaj także taki jest i dzięki temu książka jest ciekawsza.
Wszyscy bohaterowie są wspaniale przedstawieni. Na szczególną pochwałę zasługuje opis psychopatycznego mordercy, który jak się okazuje wcale nie jest tym za kogo się podaje.
Podczas czytania podejrzewałam praktycznie wszystkich, kończąc książkę nadal nie byłam pewna co i jak.
Ciągle się zastanawiałam jak to możliwe, dlaczego i jak to wszystko powiązać?
Koniec pozbawi Was wszelkich wątpliwości i będziecie zastanawiać się dlaczego wcześniej na to nie wpadliście?:)

Jeżeli lubicie książki, w których sami możecie szukać mordercy to "Dotyk strachu" będzie idealny!
Polecam!

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka