Intryga i namiętność - Rosemary Rogers

Autorka: Rosemary Rogers
Tytuł: Intryga i namiętność
Wydawnictwo:


Ostatnio coraz więcej czytam romansów historycznych. Przychodzi taki czas, że nie mam ochoty na książki, w których krew leje się litrami, albo brzuch boli ze strachu. Wtedy sięgam po coś lekkiego, co zarazem mnie odpręży i usatysfakcjonuje.
"Intryga i namiętność" to książka, która z pewnością zachwyci każdego wielbiciela tego gatunku książek.

Główną bohaterką jest młodziutka Brianna, która z przerażeniem obserwuje poczynania ojczyma. Ojczym widzi w niej dorastającą młodą i piękną kobietę, którą może uczynić swoją kochanką.. Brianna absolutnie nie chce na to pozwolić i zdesperowana szuka pomocy u księcia Stefana. Niestety jego miejsce zajmuje w tej chwili brat bliźniak, całkowite przeciwieństwo Stefana. Dziewczyna szybko odkrywa mistyfikację ale wie, że nie ma innego wyjścia i postanawia udawać, że uwierzyła w to, że Edmond to Stefan, a Stefan gdzieś udaje Edmonda.
Jak się już pewnie domyślacie Briannę i Edmonda połączy dość skomplikowana relacja, która z pewnością nic nie ułatwi:))


Książka może i jest przewidywalna, nie jest też zbyt ambitna, ale przecież wiecie, że nie o to w tym wszystkich chodzi. Najważniejsze jest to, że lektura wciąga już od pierwszych stron! Dodatkowo autorka bardzo szczegółowo opisuje tamtejsze wystroje wnętrz, zwyczaje a także ubiór i jedzenie.
Bohaterowie są fantastyczni i nie sposób odmówić im uroku. Mają swoje wady i zalety i nie są idealni.
Jeżeli macie ochotę na niezobowiązującą lekturę: "Intryga i namiętność" świetnie się w tej roli sprawdzi.
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka