Fantazje w trójkącie - Opal Carew

Autorka: Opal Carew
Tytuł: Fantazje w trójkącie
Wydawnictwo:


Tak, ja też uległam tej modzie. Mowa oczywiście o książkach z wątkiem erotycznym. A rynek jest zalewany tymi książkami i wśród takiego ogromu trudno wybrać coś naprawdę fajnego.
A ja znalazłam!

Dziś o "Fantazjach w trójkącie".

 Jenna jest sfrustrowana tym, jak wygląda jej życie. Swojego chłopaka widzi raz na kilka tygodni. Ryan pochłonięty pracą, choć tęskni za Jenną, nie może jej dać tego czego chce kobieta. Zależy mu na pracy, którą wykonuje bowiem chce dorównać w sukcesach swojemu bratu.
Gdy Jenna kolejny raz zostaje zostawiona sama sobie i to na weselu, postanawia zerwać z Ryanem.
Jednakże w tym samym Ryan się pojawia, udają Jake'a spełniając tym samym jej fantazję o seksie z nieznajomym. Jenna przeżywa fantastyczne chwile uniesienia i jest szczęśliwa, że jej chłopak jest tak chętny do zabaw seksualnych. Jednakże czy to możliwe że zaszła w nim aż taka zmiana? Kiedyś niechętny do tego typu zabaw teraz jest istną kopalnią pomysłów.
Kobieta nie wie, że decydując się na grę, którą prowadzi Ryan jako Jake przewraca swoje życie do góry nogami, bowiem prawda będzie szokująca, a finał książki zupełnie nieprzewidywalny. Bo czy Ryan to naprawdę Jake?

"Fantazje w trójkącie" bardzo mnie zaskoczyły. Myślałam, że to będzie kolejna książka, która prócz wątku erotycznego nic sobą nie reprezentuje. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, bowiem historia jest świetna i od samego początku bardzo wciąga i angażuje czytelnika.
Jenna choć na początku bardzo przypomina wszystkie bohaterki tego typu książek, wiecie nieśmiałe, biedne i bez żadnej ikry, rozkręca się bardzo szybko i wkrótce możemy podziwiać inną Jennę, która w pełni wykorzystuje to co zostało jej dane.
Jeżeli szukacie książek, które nie tylko pobudzają ale także mają ciekawą fabułę, pamiętajcie o "Fantazjach w trójkącie".
Polecam!8 komentarzy :

 1. No nie wiem... Czy Jenna jest taką nieśmiałą bohaterką? Ja powiedziałabym, że nie. W końcu to ona zaciąga 'Ryana' do łóżka, nie wstydzi się swoich potrzeb i wielokrotnie przejmuje inicjatywę.

  Książka spodobała mi się, podobnie jak tobie. Zakończenie u wielu czytelników budził kontrowersję, jednak mnie specjalnie nie przeszkadzało - dlatego, że nie analizowałam go nadmiernie.

  "Fantazje w trójkącie" to lekka, odprężająca lektura.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie była trochę nieśmiała, choć może nie tyle nieśmiała co wstydliwa:)

   Usuń
 2. Wiele pozytywnych opinii czytałam o tej książce, dlatego z przyjemnością kiedyś po nią sięgnę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Tobą. Jest to naprawdę dobra powieść a bohaterka z kartki na kartkę się zmienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szokująca proza. Szczególnie zakończenie mocno mnie zaskoczyło.

  OdpowiedzUsuń
 5. książka wydaje mi się idealna na letni urlop, także jeszcze z nią chwilę poczekam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka teraz na to moda, ale raczej wśród kobiet :) Stanowczo nie dla mnie, niestety

  OdpowiedzUsuń
 7. czytałam dobra książka, ale Przystań posłuszeństw jakoś bardziej mi się podobała :)

  OdpowiedzUsuń

Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka