Miłość, flirt i inne zdarzenia losowe - Jennifer Echols

Autorka:  Jennifer Echols
Tytuł: Miłość, flirt i inne zdarzenia losowe
Wydawnictwo:

Muszę przyznać, że choć "Miłość, flirt i inne zdarzenia losowe" czyta się znakomicie, to główna bohaterka jest tragicznie naiwna i dziecinna, mimo swoich szesnastu lat co sprawia, że jest bardzo wkurzająca:P

Lori od lar kocha się w Seanie. Niestety jest typową chłopczycą i jej koledzy traktują ją po prostu jak kolejnego kumpla. Ale tego lata Lori ma inny plan! Chce poderwać Seana i zrobi wszystko aby to osiągnąć.
Niestety Sean nadal widzi w niej młodszą koleżankę swojego brata, a nie kandydatkę na dziewczynę.
Dlatego nadchodzi moment, w którym trzeba wprowadzić w życie plan B.
Od teraz Lori i młodszy brat Seana a jej najlepszy przyjaciel Adam, będą udawać parę. Plan, prosty i być może skuteczny, do momentu, w którym wszystko się komplikuje.
A później może być już tylko gorzej.

Książka tak jak pisałam, jest świetna. Czyta się ją rewelacyjnie, tak jak na Jennifer Echols przystało. Ale główna bohaterka mówię Wam, tragedia! Być może ja już jestem za stara, ale no nie umiem pojąć jak można być z kimś, żeby zdobyć tego drugiego. Do tego jakieś dziwne intrygi, niedomówienia, kłamstwa no tragedia! A wystarczy się tylko odezwać i powiedzieć prawdę. Ja po prostu już chyba wyrosłam z takich zagrywek, albo za długo jestem w stałym związku i już zapomniałam jak to jest:P
W każdym razie Lori mnie okropnie wkurzała, nic tylko nią potrząsnąć.
Ogółem książka jak najbardziej do polecenia, szczególnie dla młodych dziewcząt, które jeszcze gdzieś tam marzą o tym jedynym:))
Warto ją mieć na swojej liście;)
Polecam!
Zakurzona półka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka